Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Wojna Światowa?
17-09-2013, 07:58 PM
Post: #111
RE: III Wojna Światowa!
(16-09-2013 09:20 PM)Metzger napisał(a):  Islamizacja Polski też już się zaczęła. Regularnie widuję w Warszawie imigrantów z Czeczenii czy Dagestanu.

Od osiedlania się imigrantów z Czeczenii czy Dagestanu do islamizacji Polski jeszcze daleka droga, ale zgadzam się, że należy dmuchać na zimne.

Ja z kolei regularnie widuję we Wrocławiu Koreańczyków....ma to oczywiście związek z ogromnymi inwestycjami na Dolnym Śląsku, ale jest ich tu coraz więcej.

Problem z imigrantami dotyczy wielu państw europejskich zacząwszy od Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii po Włochy, Grecję, Turcję czy nawet Hiszpanię.....
Polska w porównaniu do ww państw nie ma (jeszcze) takich problemów i oby ich nie miała w przyszłości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 08:12 PM
Post: #112
Bug RE: III Wojna Światowa!
(17-09-2013 07:58 PM)Martin napisał(a):  Ja z kolei regularnie widuję we Wrocławiu Koreańczyków
Mieszkałem we Wrocku kilka lat i faktycznie, było trochę Azjatów wschodnich. Ale to zupełnie inna bajka. To są pracowite i raczej spokojne narody. Natomiast muzułmanie są z reguły leniwi, nie szanują kultury przyjmujących ich państw, nie integrują się, pasożytują na socjalu, często są agresywni i mocno skryminalizowani (zwłaszcza Czeczeńcy, Dagestańcy i inni z pn. Kaukazu).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 08:47 PM
Post: #113
RE: III Wojna Światowa!
(17-09-2013 02:38 PM)Pakman napisał(a):  Myślę, że nam to zupełnie nie grozi. Przecież sami Polacy nie chcą już żyć w Grodzie Króla Słońce Peru Donalda Franciszka I. Emigracja u nas kwitnie jak na bliskim wschodzie. Myślisz, że w UK czy Holandii nas lubią ? Nie. Polak, Muzułmanin, Rumun, Serb to jeden i ten sam szrot. Niestety, ale tak o nas myślą w Europie. Na przykład w Wielkiej Brytanii Polaków ma się za nierobów i gwałcicieli. Najpierw zajmijmy się sobą i naszym pierdolnikiem za przeproszeniem, a dopiero potem będziemy się martwić imigrantami.

Dlaczego tak ironicznie określiłeś swoją ojczyznę ? , przypomnę Ci że nie nazywa się ona grodem kogokolwiek lecz Polską , powinniśmy o tym pamiętać , wiele ludzi zginęło abyśmy teraz mieszkali w Polsce a nie w Kraju Nadwiślańskim lub innym tworze. A czy ty myślisz że interesuje mnie jakiś Anglik lub kochający dewiacje Holender ? Ja ich nie lubię , myślisz że ich to interesuje ? Raczej nie więc Polaków też to powinno tyle obchodzić . Co do ostatniej części wypowiedzi zgadzam się z Tobą , musimy zająć się naszą ojczyzną , ale także powinniśmy zapobiegać przypływie muzułmańskich imigrantów . Lepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzanie ludzi częściowo powiązanych z Polską -repatriantów

Pozdrawiam Exclamation

(17-09-2013 02:55 PM)Metzger napisał(a):  
(17-09-2013 02:38 PM)Pakman napisał(a):  Przecież sami Polacy nie chcą już żyć w Grodzie Króla Słońce Peru Donalda Franciszka I.
Ale co z tego skoro muzułmanie sukcesywnie osiedlają się w Polsce? Może poza Warszawą tego tak nie widać, ale to już trwa. Dzisiaj jest ich mało, więc olejemy sprawę, a jutro obudzimy się w państwie gdzie co czwarty mieszkaniec czci Mahometa.

Zgadzam się !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2013 09:30 PM przez BESTIA.)
Post: #114
RE: III Wojna Światowa!
W Polsce rodzi się bardzo mało dzieci 1.4 (rok 2007) na rodzinę, do normalnego funkcjonowania państwa zaleca się aby każda "para" miała dwójkę dzieci.A w Francji gdzie jest najwięcej Muzułmanizmów rodzi się 1.8 a średnio na jedną rodzinę Muzułmańską przypada 8 dzieci!!!!!
Daleko nam do Niemiec,Holandii, ale zdecydowanie nie można tego lekceważyć.

"Są znaki, że Allah da zwycięstwo islamowi w Europie, bez użycia miecza, bez broni, bez podboju. Nie potrzebujemy terrorystów, samobójców z materiałami wybuchowymi. Ponad 50 mln muzułmanów w Europie zmieni ją w kontynent muzułmański w ciągu kilku dekad"~Mu’ammar al-Kaddafi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 09:53 PM
Post: #115
RE: III Wojna Światowa!
(17-09-2013 09:30 PM)BESTIA napisał(a):  W Polsce rodzi się bardzo mało dzieci 1.4 (rok 2007) na rodzinę, do normalnego funkcjonowania państwa zaleca się aby każda "para" miała dwójkę dzieci.A w Francji gdzie jest najwięcej Muzułmanizmów rodzi się 1.8 a średnio na jedną rodzinę Muzułmańską przypada 8 dzieci!!!!!
Daleko nam do Niemiec,Holandii, ale zdecydowanie nie można tego lekceważyć.

"Są znaki, że Allah da zwycięstwo islamowi w Europie, bez użycia miecza, bez broni, bez podboju. Nie potrzebujemy terrorystów, samobójców z materiałami wybuchowymi. Ponad 50 mln muzułmanów w Europie zmieni ją w kontynent muzułmański w ciągu kilku dekad"~Mu’ammar al-Kaddafi

Straszna prawda .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 03:52 PM
Post: #116
RE: III Wojna Światowa!
Mamed Chalidow o islamie:



Jak to jest być najbardziej znanym muzułmaninem w Polsce?

Mamed Khalidov: (śmiech) Najbardziej znanym? Póki co najbardziej znany jestem jako sportowiec i raczej nie istnieje taka świadomość, że jestem muzułmaninem. Ale to dobrze, bo to po prostu moja religia, którą praktykuję w Polsce.

Przyjechałeś tu w 1997 roku. Czy po tych kilkunastu latach możesz powiedzieć, że Polacy są tolerancyjni wobec muzułmanów?

Szczerze mówiąc osobiście nigdy nie spotkałem się w Polsce z żadną dyskryminacją ze względu na religię czy pochodzenie. Zawsze się dziwię słysząc, że Polacy są nietolerancyjni, bo po prostu na własnej skórze nigdy tego nie doświadczyłem. Pamiętam, 1997 rok, to było po pierwszej wojnie czeczeńskiej, właściwie w przerwie między wojnami. PR, który był robiony Czeczenom na przykład w Rosji, niesamowicie nas krzywdził. Byliśmy przedstawiani tam jako terroryści, najgorsi bandyci. Dzisiaj oczywiście nie mam w Rosji żadnych problemów. W każdym razie przyjeżdżając do Polski zdziwiłem się nawet, że jesteśmy traktowani jak normalni ludzie. Polak słyszał, że jestem Czeczenem, to mówił „o, super”. Taka pozytywna atmosfera jest też dzisiaj.

A znajomym muzułmanom takie przypadki agresji słownej lub fizycznej się zdarzały? Słyszałeś o czymś takim?

Nie, nie przypominam sobie. Wiem natomiast, że postrzeganie muzułmanów ogólnie jest dosyć jednoznaczne i jednostronne. Kiedy coś złego się dzieje na świecie to zawsze wiadomo, że to muzułmanie. „Islam to terroryzm” – takie jest założenie. A ja jestem muzułmaninem calym sercem i rozumem, znam swoją religię bardzo dobrze, i wiem jedno: islam to religia pokoju i szacunku.

Nie przekonasz tych, którzy w internecie wzywają do rozprawienia się z muzułmanami i uważają także polskich muzułmanów za zagrożenie dla kraju.

Na szczęście nie mam czasu żeby te komentarze czytać. Wiem, że jest mnóstwo „hejterów”, którzy siedzą i wypisują takie rzeczy. Ja uważam, że przynajmniej części z nich trzeba wytłumaczyć, czym jest islam, bo to są ludzie, którzy odbierają informacje z mediów, a tam: jak ktoś się wysadził, to muzułmanin, jak ktoś żonę pobił, też muzułmanin. Te ataki wynikają z niewiedzy i z tego, że oni nie widzą, jak żyją muzułmanie na co dzień. U nas w Olsztynie jest społeczność około 10 osób. To są Ingusze, Czeczeni, Arabowie, Polacy. My żyjemy jak jedna rodzina i każdy z nas wychodzi z założenia, że podstawą islamu jest robienie na co dzień dobrych uczynków, okazywanie innym ludziom dobroci, pomaganie im. Jeśli więc istnieje w głowach Polaków coś takiego, że islam to złe i niedobre, to niech poczytają, poznają, a nie tylko słuchają mediów.

Które z powszechnych przekonań o islamie są twoim zdaniem błędne? Jakie są te największe mity?

Ja zawsze zwracam uwagę na wyciąganie z Koranu cytatu, który mówi, że temu, który kradnie odcina się rękę. To jest dobry przykład obrazujący, jak ludzie potrafią wyjmować coś z kontekstu i potem tym manipulować. No bo to, co jest w tym cytacie, wydaje się drastyczne. Ale to nie jest tak, że ktoś ukradł raz i od razu obcina mu się rękę. Na przykład jeśli ukradł, bo nie ma co jeść, wtedy nie jest winny. Jeżeli kradnie z pazerności i chęci posiadania, to wtedy może spotkać go kara. Oczywiście obowiązuje to w krajach muzułmańskich, w których obowiązuje też prawo szariatu. Natomiast sądy szariackie kierują się określonymi procedurami, muszą być świadkowie id.

Jak to jest z biciem żony? Też przyjmuje się, że Koran to dopuszcza.

W ogóle nie ma w islamie takiego pojęcia jak bicie żony. To jest dokładnie opisane: jeżeli żona cię nie słucha, mówisz jej trzy razy. Jak za czwartym razem ona mówi „nie”, to lekko ją bierzesz za rękę i mówisz: „posłuchaj, ja poważnie do ciebie mówię”. Jeśli wtedy też nie posłucha, to jest po prostu rozwód. Jeżeli dochodzi już do rękoczynu, zarówno ze strony mężczyzny, jak i kobiety, to sąd szariacki rozstrzyga, czy była w tym racja. Argumenty kobiety i mężczyzny przed takim sądem ważą tyle samo. Tak jak w Polsce w takich sytuacjach idziesz do sądu, tak podobnie jest w islamie. Zresztą, prawdziwi muzułmanie szanują kobiety. Ja mam mnóstwo braci muzułmanów, których żony są szczęśliwe.

Wątpliwości dotyczą też stosunku do niewiernych i tego, jak muzułmanie powinni ich traktować...

No tak, bo znowu zakłada się, że muzułmanin ma niewiernych zabijać. W Koranie to jest tak, że słowa o niewiernych dotyczą ataku na państwo muzułmanów. Jeżeli ci, którzy atakują, muzułmanie czy nie, używają przemocy, to wtedy jest dżihad, ludzie walczą i wtedy mogą zabijać. To jest ten jedyny przypadek.

Porozmawiajmy o islamskich ekstremistach. Co myślisz, kiedy słyszysz o atakach terrorystycznych, atakach, takich jak ten niedawno w Londynie?

Powiem tak: to nie są muzułmanie, a ja nie wierzę w to, co pokazują w telewizji. Nie wiem, czy to prowokacja czy nagonka, ale po prostu nie wierzę. Media rzucają kawałkami informacji, nie wyjaśniają dokładnie, więc zawsze jestem ostrożny w takich wypadkach. To są przecież przestępcy. Tak samo jakby chrześcijanin kogoś zabił, też uznano by go za przestępcę, a nie podkreślano, jakiego jest wyznania.

Ale już w przypadku Syrii widzimy na filmach w internecie egzekucje, słyszymy o sądach szariackich.

To jest kolejna prowokacja. Zauważ, że tam rządza alawici, czyli ludzie, którzy Assada [prezydenta Syrii] uznają za Boga i próbują przedstawiać, że to Al-Kaida próbuje ich obalić. Stąd później prowokacje w internecie. To alawici podszywają się pod muzułmanów. Słyszałem ostatnio o zabójstwie katolickiego księdza. Islam tego nie dopuszcza, więc jak można mówić o tych zabójcach jako o muzułmanach i jak można na ich podstawie wyciągać wnioski, co do całej religii?

Czyli to nie muzułmanie odpowiadają za te egzekucje?

Tam jest sąd szariacki i pilnuje każdego ugrupowania. Jeśli ktoś zrobi taki numer, to go wykluczają z ruchu. Proszę też zobaczyć, co robią alawici. To przecież się w głowie nie mieści.

Jak widzisz przyszłość islamu w Polsce? Czy to, na jakich prawach jesteś teraz w kraju i jaka jest pozycja islamu w Polsce, ci odpowiada?

A czemu ma mi nie odpowiadać. Tyle lat tu żyję i jestem żywym przykładem na to, że można. Ja nikomu nie przeszkadzam, nikt mi nie przeszkadza. Podstawa to szacunek.

Ale są też obawy. Na przykład o to, że pojawi się postulat wprowadzenia szariatu.

To absurd. Muzułmanie, którzy mieszkają w obcym państwie, muszą przestrzegać jego praw. W Polsce każdy ma prawo do praktykowania swojej religii. Na tym zostaniemy, na tym polega islam. W kraju muzułmańskim można mówić o szariacie, ale nie tu. Jeśli ktoś chce szariatu, niech tam jedzie.

Może, jeśli mowa o przyszłości, potrzebujecie po prostu lepszego PR-u, jak powiedział mi niedawno szyicki imam Arkadiusz Miernik?

Już nic nie zrobisz, dobry PR zostaje w piwnicy, a gorszy robią nam inni.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 06:58 PM
Post: #117
RE: III Wojna Światowa!
Typowe gadanie ciapatego .. zawsze udają pokojowych ,niewinnych ludzi , a gdy pojawi się większa grupa to narzucają swoje dzikie obyczaje...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 07:41 PM
Post: #118
RE: III Wojna Światowa!
Ja też uważam, że większość co powiedział w tym wywiadzie Mamed to nadużycie. Powtarzam jednak: Nie wszyscy to terroryści ekstremiści. Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce od wielu lat żyje społeczność muzułmańska ( potomkowie Tatarów ) na wschodzie, m.in. w Kruszynianach. Zajmują się głównie rolnictwem i w życiu bym ich nie posądził o jakieś strzelanie czy wysadzanie. Na świecie żyje miliard muzułmanów, a ci psychole, którzy organizują zamachy i należą do organizacji terrorystycznych stanowią bardzo niewielki ułamek procenta. Wielu mnie pyta o to czemu zawsze za zamachami stoi islam. Wynika to z niskiego stopnia wykształcenia tamtejszej ludności. Niektórzy nawet nie potrafią z klamki od drzwi skorzystać. Cywilizacja Europejska też była na tym etapie. Chyba nie muszę przypominać wypraw krzyżowych i tego co robiono z niewiernymi w Holandii czy Francji. Nota bene według kalendarza muzułmańskiego mamy teraz rok 1435. Są kraje bardziej konserwatywne takie jak Bośnia czy Arabia Saudyjska oraz liberalne jak na przykład Algieria, gdzie kobiety mogą chodzić po ulicy ubrane jak Europejki oraz studiują i pracują. Zgadzam się, w Europie jest za dużo muzułmanów, a różnice kulturowe między naszymi cywilizacjami są za duże aby jakieś populistyczne lewackie hasła to zmieniły. Nie można jednak wyrzucić ich siłą kopem w dupę, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi ( patrz: tytuł wątku ). Co zrobić ? Przyznam się szczerze, że nie wiem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 08:06 PM
Post: #119
RE: III Wojna Światowa!
Algeria liberalna ? Czy to nie tam prześladuje się rdzennych mieszkańców (Beduinów ) tamtejszych terenów , serio wzór do naśladowania. Nie sądzisz ,że miedzy polskim Tatarem ,a Ahmedem z Pakistanu jest ogromna różnica światopoglądowa i kulturowa ? Przecież to oczywiste ,że Tatar myśli jak typowy Polak , a Ahmed jak typowy muzułmanin wychowany w prawie szariatu.Przyrównywanie wypraw krzyżowych do zachowania ciapatych w XXI wieku uważam za lekko niestosowne , Według twojego toku rozumowania ciapaty człowiek zatrzymał się umysłowo w XIII wieku ( 1291 rok , zgadnij dlaczego) co jeszcze bardziej powinno zmotywować Europe do działania Tongue
Uważam , że jedynie kop w dupę dla ciapatych jest w stanie uratować cywilizację Europejską . My ich tutaj nie potrzebujemy , niech wracają na swoją pustynie i bawią się w Dzihad między sobą . O wojnę nie trzeba się martwić , póki petrosrebrniki się zgadzają to szejki utrzymają swoje bydło na uwięzi Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 08:13 PM
Post: #120
RE: III Wojna Światowa!
Źle się wyraziłem. Północ Algierii ( część nadmorska ) jest liberalna, zaś na południe od Bashsharu aż do Sahary jest konserwatyzm. Z tym, że żyje tam mało ludzi, głównie w oazach.

Tak jest ogromna różnica i to właśnie chciałem przekazać.

Musisz jednak przyznać, że poziom edukacji jest tam dużo niższy. Porównanie z krucjatami rzeczywiście nietrafione, bo ich celem był głównie rabunek kosztowności i surowców z Ziemi Świętej. Jednak z niewiernymi ( Żydami, Mormonami, później protestantami ) postępowano dokładnie tak samo jak robią to w Afganistanie czy Czadzie. Po prostu ich likwidowano.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: