Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
03-08-2013, 06:27 PM
Post: #91
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Faktycznie, to są takie głupie tytuły, że szok. Każdy wiedział, że Guinn wniesie więcej niż Adamek. A przecież to o Adamku bardziej można powiedzieć, że wygrał starcie na ważeniu (bo po prostu waży mniej i jest szybszy).

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 07:58 AM
Post: #92
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Hehe, widzę, że też spaliście i nie oglądaliście tej walki tak samo jak ja Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 07:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2013 08:01 AM przez AdamekFightPL.)
Post: #93
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Adamek w dużo lepszej formie niż w ostatnich walkach. Co prawda szybkość rąk się nie poprawiła, ale za to coś zaczął pracować na tych nogach, ładnie skracał dystans, bił potrójne czasami nawet poczwórne lewe proste. Do tego doszły w końcu jakieś kombinacje chociaż moim zdaniem za mało bił na korpus. No i w końcu te ciosy były w miarę dynamiczne. Nie jest to co prawda Adamek z przed walki z Kliczko czy chociażby z walki z Aguilerą, ale jest ok. Może jeszcze się dopchać do tej walki o pas.
PS. Dlaczego temat Eddie Chambers w wadze cruiser został zamknięty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 08:53 AM
Post: #94
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Może dlatego, że moder stwierdził, że z Eddiego już nic nie będzie. Taka porażka z takim Mchunu jest kompromitacją Chambersa, choć więcej nie napiszę bo walki nie widziałem.
Co do Adamka to po obejrzeniu dwóch rund jakiś delikatny progres było widać. Podobały mi się te lewe proste,nawet ciosy na korpus były. Ale więcej wniosków nie wyciągnę, bo, po pierwsze, nie widziałem całej walki, po drugie Guinn był straszliwie wolny. Na jego tle Adamek wyglądał jak Speedy GonzalezTongue
To pierwsza walka Tomka, której nie oglądałem na żywo od czasów starć z Briggsem. Chyba już powoli tracę zaufanie do Tomka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 09:03 AM
Post: #95
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
@kubala1122331
Kompromitacja? widać, że nie oglądałeś. Mchunu to świetny bokser i myślę, że dałby trudne walki każdemu z mistrzów w CW. Śmiem nawet twierdzić, że dzięki swojej szybkości, sile i śliskiemu stylowi pokonałby Hucka czy Włodarczyka. Ten chłopak jest mega nie doceniany, to była lekcja boksu dla Chambersa. Eddie myślał, że w CW będzie rządził, ale tak na prawdę boksersko jest bardzo mocno ograniczony. W HW udawało mu się wygrywać walki dzięki swojej szybkości, w CW Mchunu był od niego o wiele szybszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 09:19 AM
Post: #96
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Pewnie, ale chodzi mi o to, że przegrał bardzo zdecydowanie z no namem, o którym nawet my na forum pisaliśmy, że taki rywal to żart i jak taki koleś może dostać taką walkę. Z drugiej strony nie róbmy z Mchunu jakiegoś herosa, najpierw niech powtórzy taką walkę z jakimś innym dobrym pięściarzem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 09:30 AM
Post: #97
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
@kubala1122331
Czy ja wiem czy zdecydowanie? praktycznie większość z rund były bardzo wyrównane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 09:47 AM
Post: #98
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Karty punktowe są raczej bardzo jednostronne i nie pozostawiają złudzeń

https://twitter.com/garnekmedia/status/3...80/photo/1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 10:05 AM
Post: #99
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
@kubala1122331
Ale nawet te wygrane rundy przez Mchunu były bardzo wyrównane. Pooglądaj najpierw walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 11:27 AM
Post: #100
RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Niesamowita bitwa, nokdauny, wymiany, walka cios za cios, emocje do ostatnich sekund. Kolejne historyczne zwycięstwo Adamka nad rywalem w życiowej formie. Takimi walkami dostaje się title shota od Władka! Teraz to już na pewno!

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości