Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Włodarczyk
20-06-2013, 06:06 AM
Post: #161
RE: Krzysio Włodarczyk
(19-06-2013 08:19 PM)BMH napisał(a):  Nie wiem, czy Wlodarczyk bedzie atrakcyjnym "towarem" dla Kliczko, jak Czakijew mu spusci lomot.

Czakijew w piątek będzie leżał ryjem do ziemi.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 06:20 AM
Post: #162
RE: Krzysio Włodarczyk
Im bliżej walki tym jestem spokojniejszy o Diablo. Czasówka na Rusku..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 07:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2013 07:16 AM przez BMH.)
Post: #163
RE: Krzysio Włodarczyk
Kursy na Diablo kuszace, nic tylko inwestowac.Big Grin
https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/

Kursy na Polaka urosly z dnia na dzien.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 07:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2013 07:41 AM przez Pakman.)
Post: #164
RE: Krzysio Włodarczyk
Wczoraj do głowy przyszła mi pewna myśl. A co jeśli cała pierwsza walka Krzycha z Inguszem jest ustawiona na remis ? Wtedy prawie na pewno odbyłyby się 3 walki, o których wielokrotnie wspominał Wasyl. Obydwum obozom taka sytuacja bardzo by odpowiadała finansowo.

Dobra, koniec tych teorii WAR DIABLO !

PS: A co do wagi ciężkiej to jestem pewien, że ewentualny wypad Krzycha do tej kategorii to jednorazowa przygoda z Adamkiem na Stadionie Narodowym Smile

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 08:23 AM
Post: #165
RE: Krzysio Włodarczyk
(20-06-2013 07:37 AM)Pakman napisał(a):  Wczoraj do głowy przyszła mi pewna myśl. A co jeśli cała pierwsza walka Krzycha z Inguszem jest ustawiona na remis ? Wtedy prawie na pewno odbyłyby się 3 walki, o których wielokrotnie wspominał Wasyl. Obydwum obozom taka sytuacja bardzo by odpowiadała finansowo.

Ustawiona, przez kogo, zawodnikow, promotorow?Huh Dwa... Skad pomysl, ze federacja pozwoli na takie cyrki jak trzy walki? Z tego co pisal Wasilewski, to nie wszystko wyglada tak kolorowo. Wiadomo, ze A.W chetnie wzialby nawet 5 walk z Czakijewem, bo Rosjanie zajebiscie placa, ale nie wszystko sie kreci wokol Diablo, Yale, i ich checi zarobku.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 09:36 AM
Post: #166
RE: Krzysio Włodarczyk
Nie wiem przez kogo, ale remis obydwie strony ustawiał by znakomicie pod względem finansowym przed ewentualnym rewanżem. Prawdopodobieństwo remisu uważam w tej walce za większe niż np. w pojedynku Mora vs Proksa. Ja mimo wszystko uważam, że Diablo odprawi Ruska w 8-10 rundzie i udowodni po raz kolejny wszystkim niedowiarkom ( nie mam tu na myśli żadnego użytkownika tego forum ), że nie przez przypadek dwa razy zdobywał tytuł mś. Przed każdą obroną pasa Diablo jest skazywany na porażkę, a mimo to wygrywa. Nie inaczej będzie tym razem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 10:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2013 10:25 AM przez BMH.)
Post: #167
RE: Krzysio Włodarczyk
(20-06-2013 09:36 AM)Pakman napisał(a):  Nie wiem przez kogo, ale remis obydwie strony ustawiał by znakomicie pod względem finansowym przed ewentualnym rewanżem.

???
Moim zdaniem, to Rosyjska strona bedzie lepiej ustawiona w przypadku wygranej, bo i konto zawodnika czyste, a w kontrakcie jest przeciez klauzla o rewaznu w Polsce(zapewne w ppv), wiec po co Rosjanie mialiby ustawiac remis, skoro ich zawodnik jest faworytem, a rewanz w przypadku wygranej jest bardzo prawdopodobny?

(20-06-2013 09:36 AM)Pakman napisał(a):  Ja mimo wszystko uważam, że Diablo odprawi Ruska w 8-10 rundzie i udowodni po raz kolejny wszystkim niedowiarkom ( nie mam tu na myśli żadnego użytkownika tego forum ), że nie przez przypadek dwa razy zdobywał tytuł mś. Przed każdą obroną pasa Diablo jest skazywany na porażkę, a mimo to wygrywa. Nie inaczej będzie tym razem

Moze to nie jest patriotyczne co teraz napisze, ale ja mam nadzieje, ze Czakijew zostanie mistrzem(dla dobra boksu ogolem, a nie naszego ojczystego), bo Krzycha traktuje jako jednego z bardzej bezbarwnych/nudnych mistrzow jakich mialem okazje ogladac, do tego irytuje mnie jako osoba, smiesza mnie tlumaczenia po ch*jowych walkach, wmawianie kibicom, ze mistrza trzeba zdominowac zeby wygrac etc... jednak mistrzem jest/byl, i nikt tego mu nie odbierze.

Diablo byl skazywany na porazke? Wprawdzie stawialem na Cunna, Mayfielda, czy Palaciosa, ale zeby pisac o skazywaniu na porazke... bez przesady.Wink Z tego co pamietam, to Wlodarczyk byl na ogol faworytem, i to dosc znacznym.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 10:35 AM
Post: #168
RE: Krzysio Włodarczyk
Przed wyjazdem do Australii 90% orga twierdziło, że Green ogra Włodarczyka. Tak samo było przed drugą walką z Palaciosem. A co do charakteru, to jak już pisałem miałem okazję poznać Diablo osobiście i wiele opinii o nim pojawiających się w internecie jest nieprawdziwych. Tłumaczenia po walce z Palaciosem rzeczywiście były żałosne, ale Diablo miał wtedy ogromne problemy osobiste, które jednak w pewnym stopniu fo usprawiedliwiają. Najsłabszą stroną Włodarczyka jest jego promotor. Gdyby Krzysztof dostał się np. do Sauerlanda to byłby w zupełnie innym miejscu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 10:46 AM
Post: #169
RE: Krzysio Włodarczyk
Przed pojedynkiem z Jasonem Robinsonem też był "skazany na porażkę"? Wink

Stawiam tak czy inaczej na pewne punktowe zwycięstwo Ingusza/Rosjanina. Większa aktywność zyska przychylność sędziów. Do tego własny teren...

Krzysztofa ratuje jedynie nokaut, ale, czy Czakijew kiedykolwiek "pływał"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2013, 11:05 AM
Post: #170
RE: Krzysio Włodarczyk
(20-06-2013 10:35 AM)Pakman napisał(a):  Przed wyjazdem do Australii 90% orga twierdziło, że Green ogra Włodarczyka. Tak samo było przed drugą walką z Palaciosem. A co do charakteru, to jak już pisałem miałem okazję poznać Diablo osobiście i wiele opinii o nim pojawiających się w internecie jest nieprawdziwych. Tłumaczenia po walce z Palaciosem rzeczywiście były żałosne, ale Diablo miał wtedy ogromne problemy osobiste, które jednak w pewnym stopniu fo usprawiedliwiają. Najsłabszą stroną Włodarczyka jest jego promotor. Gdyby Krzysztof dostał się np. do Sauerlanda to byłby w zupełnie innym miejscu.
Tak, na przykład na emeryturze.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości