Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prizefighter 23.02.13
16-02-2013, 11:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2013 11:24 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #1
Prizefighter 23.02.13
[Obrazek: prizefighter-001.jpg]
art.redkacji
a tydzień w York Hall w Londynie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego turnieju Prizefighter w wadze ciężkiej. Poznaliśmy pełną obsadę zawodników. Na liście startujących zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami znalazł się także zawodnik z Polski.

W turnieju wezmą udział dwaj wcześniejsi zwycięzcy, mistrzowie Europy oraz Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Brytyjskiej, a nawet pretendenci do tytułów mistrza świata. Uczestnicy nie zostali jeszcze podzielenii na pary, dlatego wymieniamy ich w kolejności podanej w informacji prasowej.



Audley Harrison (28-6, 21 KO), 41 lat, Wielka Brytania
Martin Rogan (15-3, 7 KO), 41 lat, Wielka Brytania
Ian Lewison (6-1-1, 3 KO), 31 lat, Wielka Brytania
Travis Walker (39-8-1, 31 KO), 33 lata, USA
Albert Sosnowski (47-5-2, 28 KO), 33 lata, Polska
Timo Hoffman (40-7-2, 23 KO), 38 lat, Niemcy
Claus Bertino (15-4, 8 KO), 32 lata, Dania
Derric Rossy (26-5, 14 KO), 32 lata, USA

Hmm.. Ciekawi mnie jak ich rozstawią lecz przedwcześnie chce powiedzieć że półfinale pewmie znajdą się nazwiska Sosnowski,Walker,Rossy i Rogan. jeżeli któryś z nich spotka sie już w pierwszej walce to sądze że zastpią ich kolejno Hoffman lub Harrison.
Nie wiem czemu ale faworytem dla mnie jest Walker którego w finale można by było zobaczyć z Rossym czy nawet Sosną.
Choć wiadomo że w poprzednim turnieju niespodzianke zrobił jakiś Tor Hamer który jednak w póżniejszych walkach z dobrej strony się nie pokazał. Przyszły weekend zapowiada sie na prawdę świetnie.

Zioło-Pale-Niebywale będą zakłady na prizefightera?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 01:01 AM
Post: #2
RE: Prizefighter 23.02.13
Co prawda obsada tego turnieju to nie jakiś TOP tej kategorii to jednak fajnie, że raczej znani zawodnicy zawalczą ze sobą w najbliższym czasie. Odpowiada mi ta obsada biorąc pod uwagę zasady tego turnieju. Będzie (moim zdaniem) ciekawy wieczór. Kto wygra? Szczerze mówiąc jaka to różnica? No chyba, że wygra Lewison pokonując po drodze tych najbardziej znanych i medialnych (żeby nie powiedzieć najbardziej wartościowych) zawodników. Spójrzmy wstecz. Gdzie jest teraz Perez? Hamer? Turniej ciekawy ale mało wartościowy. Tak to widzę...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 10:27 AM
Post: #3
RE: Prizefighter 23.02.13
Mam nadzieje, że Eurosport pokaże ten turniej a Orange Sport walkę Price-Thompson...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 12:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 12:37 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #4
RE: Prizefighter 23.02.13
RoyJonesJr
Jeśli znajdę kursy to spoko.Ale i tak będzie sporo wydarzeń,bo już widzę że przynajmniej 7 walk ma kursy na przyszły weekend.
Też uważam że Walker może to wygrać,jemu raczej pasują 4 rundówki.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 03:41 PM
Post: #5
RE: Prizefighter 23.02.13
Ten turniej daty przejdzie bez echa. Cały świat tej nocy będzie oglądał tylko jednego zawodnika.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2013, 10:58 PM
Post: #6
RE: Prizefighter 23.02.13
Jest układ par ćwierćfinałowych:
Sosnowski - Rogan
Harrison - Bertino
Lewison - Hoffmann
Walker - Rossy

Stawka jest wyrównana. Najsłabszy chyba Lewison, teoretycznie najlepszy (ale bardzo nierówny) Walker. Czarnymi końmi mogą się okazać Bertino (całkiem dobrze boksował przeciwko Wawrzykowi) i Hoffmann, którzy mają łatwiejszych rywali w ćwierćfinałach, co ma bardzo duże znaczenie w Prizefighterach. Sosnowski wylosował lepiej, niż w ubiegłym roku. Z Roganem będzie na pewno ciężka trzyrundowa młócka, ale powinien ją wygrać. W półfinale też będzie faworytem. W finale może być różnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2013, 11:30 PM
Post: #7
RE: Prizefighter 23.02.13
Sosnowski, Harrison lub Walker
Z tych trzech zawodników spodziewam się finału. Każdy inny scenariusz będzie zaskoczeniem.
Dla Alberta lepiej żeby trafił na sztywnego Harrisona niż Walkera, który potrafi przyspieszyć jak trzeba.
Nie wiadomo też jak Harrison się nastawi na ten turniej.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 12:03 AM
Post: #8
RE: Prizefighter 23.02.13
Gala na żywo na Nsport a retransmisja 27 lutego o 21 na Canal+sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 09:01 AM
Post: #9
Bug RE: Prizefighter 23.02.13
Z całej ósemki Rogan jest najbardziej medialny i wyczuwam możliwe wałki na jego korzyść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 02:31 PM
Post: #10
RE: Prizefighter 23.02.13
Rogan najbardziej medialny? Gdzie? Na wyspach? A co z Harrisonem? Z samej porażki z Haye'em ludzie go kojarzą.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: