Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualny Bukmacher ogólnie
25-01-2013, 12:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2013 03:54 PM przez BESTIA.)
Post: #1
Wirtualny Bukmacher ogólnie
Zapraszam do zabawy polegającej na wirtualnym obstawianiu walk bokserskich.

Regulamin
Zasady zbliżone do tych prawdziwych Buków.

1.do dyspozycji mamy 1000 zł,obstawiać możemy absolutnie dowolną kwotę.
2.można obstawiać pojedyncze wydarzenie jak i kupn łączony.
-Pojedyncze wydarzenie obstawiamy podając nazwisko boksera który ma wygrać,np.Szpilka x 100,wtedy kurs mnożymy razy 100.
-kupon łączony polega na połączeniu kilku wydarzeń,np.Szpilka x Gołota x Łaszczyk x 100,wtedy kursy z tych trzech walk mnożymy przez siebie i dopiero przez 100,oczywiście wszystkie muszą wejść.
-Na niektóre walki będą dostępne też kursy na wygraną przed czasem lub na punkty.
-Jeśli obstawiamy wygraną Szpilki na punkty to wpisujemy Szpilka(PKT) x kwota.(wygrana Szpilki przed czasem nie daje wygranej)
-Jeśli obstawiamy Szpilkę przed czasem to wpisujemy Szpilka(KO) x kwota.(wygrana Szpilki na punkty nie daje wygranej)
-Jeśli obstawimy po prostu Szpilka to każde zwycięstwo daje nam wygraną.
-Jeśli obstawiamy remis to wpisujemy dowolnego zawodnika z walki z dopiskiem remis np. Szpilka(remis)
-Jeśli walka zakończy się przed czasem ale podliczane są punkty(Technical Decysion) to uznajemy to za werdykt punktowy.
Walki nie odbyte czy takie gdzie zmienił się rywal są ignorowane,czyli jeśli są na kuponie łączonym to jej nie biorę pod uwagę,ale kupon zostaje.
3.Każda runda składać się będzie z 12 kolejek.
-Aby być klasyfikowanym nie można opuścić więcej niż 3 kolejki.Reszta też będzie podliczona,ale nie klasyfikowana.
4.Proszę o podawanie typów w jednym poście,jeśli mamy zamiar puścić więcej niż jeden kupon to zaznaczamy to w następujący sposób:
Przykłady:
Kupon1 - Szpilka x 100
kupon2 - Szpilka(KO) x Gołota x Łaszczyk(PKT) x 100
Kupon3 - Szpilka(PKT) x Gołota(KO) x Łaszczyk x 120
5.Edytować posty można niemal do woli,warunek jest jeden,nie może się to odbyć później niż na 0,5 godziny przed rozpoczęciem najwcześniejszej Gali(bo czasem będą zakłady z kilku gal),czyli jak np. mamy galę z europy i ameryki w jeden weekend to możemy edytować posty do momentu rozpoczęcia się tej europejskiej.
-Posty edytowane później nie są brane pod uwagę w rozliczeniu.
-Kolejki w których gracz obstawił większą kwotę niż posiada też nie są brane pod uwagę.
Pierwsza kolejka pojawi się najdalej w Niedzielę,ogólnie będę wstawiał kolejki z 4-5 dniowym wyprzedzeniem.

Życzę miłej zabawy

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 12:56 PM
Post: #2
RE: Wirtualny Bukmaher
Jej nic nie zrozumiałem. Nie lepiej byłoby mieć do dyspozycji 1000 i grać przez np miesiąc, kto zyska najwięcej ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 12:59 PM
Post: #3
RE: Wirtualny Bukmaher
Koneserku już nie mieszaj. postanowione to postanowione . ja rozumiem reszta pewnie też .
BEZ ODBIORU !!
nie będziemy śmiecić pod tematem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 01:53 PM
Post: #4
RE: Wirtualny Bukmaher
CCConeser
co tu do rozumienia,mamy 12 kolejek i nie ważne czy będzie to trwało 3 miesiące czy 5.Przecież czasem w miesiącu jest jedna gala albo i żadnej.Tu liczy się kto zyska najwięcej przez 12 kolejek.

A jak ktoś zna jakieś strony z bogatą bokserską ofertą bukmacherską to proszę je podać w temacie "pomysły" pod moim wątkiem.Nie mogę znaleźć kursów na walki Moliny czy Brehmera w następny Weekend.Im więcej bym miał stron tym większą ofertę bym dawał.Tam też proszę kierować zapytania,Będę sprawdzał.
Tu szkoda miejsca.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 03:12 PM
Post: #5
RE: Wirtualny Bukmaher
Podaj numer konta dla wpłat bo ja też chcę zagrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 03:20 PM
Post: #6
RE: Wirtualny Bukmaher
RSC-2
Gra jest wirtualna,ale jak coś to możesz przelać na moje prywatne konto,tylko że ja wygranych nie wypłacam.Wiec tysiaczek pójdzie w diabły.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 03:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2013 03:25 PM przez RSC-2.)
Post: #7
RE: Wirtualny Bukmaher
No a może chociaż jakieś nagrody dla zwyciężcy.

Może jakiś bilecik na galę bokserską.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 03:29 PM
Post: #8
RE: Wirtualny Bukmaher
Ale ja nie mam takich wtyków,bogaty też nie jestem,więc musi wystarczyć ogólne uznanie userów.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 03:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2013 03:54 PM przez RSC-2.)
Post: #9
RE: Wirtualny Bukmaher
W takim razie trudno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2013, 09:49 AM
Post: #10
RE: Wirtualny Bukmacher
Ziolo, to jak podać numer konta bankowego po ten tysiąc?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości