Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
02-04-2018, 02:46 PM
Post: #211
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Według studia podczas walki Joshua-Parker gala
Najmana ma być w telewizji otwartej, nie wspomniano
nic o ppv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2018, 05:54 PM
Post: #212
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Najman miesiąc temu mówił, że część gali będzie w paśmie otwartym, a tylko główne walki (prawdopodobnie Wach, Szpilka i Ugonoh) w PPV.
Ale jak nie wiedział która tv przetransmituje galę to co dopiero szukać konkretów na temat PPV/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 03:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018 03:52 PM przez Wietnam.)
Post: #213
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Oficjalnie Talarek vs. Dąbrowski III na gali narodowej
poinformował Najman na fejśie.

Oraz Jackiewicz vs Świerzbiński.

https://m.facebook.com/874885992587022/p..._tn__=EH-R
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 04:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018 04:17 PM przez Wit.)
Post: #214
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Najman daje ciała. Jackiewicz mówił w wywiadach (też tych z Najmanem), że ma kontakty, ma ugadaną walkę o pas z Ushona'ą, żeby przystąpić do tych rozmów, a Marcin to zlewa. Przecież ten pas dodałby prestiżu gali, którego jej brakuje, gdy się dokładniej spojrzy. Jestem coraz bardziej zniesmaczony posunięciami Najmana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 04:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018 04:40 PM przez Wietnam.)
Post: #215
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Z dużej chmury mały deszcz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 05:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018 05:38 PM przez szalonyAli.)
Post: #216
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Jackiewicz vs Swierzbiński . No nic specjalnego. Wcześniej zapowiadana konfrotacja dużo lepsza. Dąbrowski vs Talarek III . Po co to komu. Ok, jest 1:1. Ale pierwsza walka była równa, a druga nie pozostawiła wątpliwości kto był lepszy. W dodatku Talarek w ostatnim starciu osiągnął największy sukces w karierze i jest na fali wznoszącej. Powrót do Dąbrowskiego jest mu nie potrzebny.

No to krótkie typoowanie
Mariusz Wach (33-3, 17 KO) vs Eric Molina (26-5, 19 KO)
Walka wieczoru. Obaj wracają po porażkach z zawodnikami szerokiej czołówki. Wach przegrał z Millerem a Molina z Brazzelem. Faworytem jest wyższy i posiadający większy zasięg rąk Wach. Atutem Moliny jest przede wszsytkim siła fizyczna. Raczej trudno będzie mu znokautoweac Wacha. Spodziewam się kontroli pojedynku przez Mariusza i dosyć pewnego zwycięstwa na punkty
Wach pkt.
Artur Szpilka (20-3, 15 KO) vs Dominick Guinn (35-11-1, 24 KO)
Typowa walka na powrót . Guinn to typowy zawodnik to obicia w dodatku wracający po 2 letniej prszerwie. Jest wytrzymały więc powinien dać dłuższą walke Arturowi. Napewno takie starcie Szpilce się przyda. Quinn nie powinien zrobić mu większego problemu. Jeśli tak będzie to Artur będzie się musiał zastanowić nad dalszą karierą.
Typ: Szpilka pkt.
Izu Ugonoh (17-1, 14 KO) vs Fred Kassi (18-7-1, 10 KO)
Kassi ostatnie starcia przegrywa a walczy z zawodnikami szerokiej czołówki. Ma niewygodny stylk , jest wytrzymały, może przetestować kondycję Ugonoha.
Mój typ: Ugonoh pkt, ewentualnie TKO w końcówce.
Rafał Jackiewicz (49-18-2, 22 KO) vs Robert Świerzbiński (19-7-2, 3 KO)
Jackiewicz pkt
Robert Talarek (20-12-2, 13 KO) vs Norbert Dąbrowski (21-7-2, 9 KO)
Jak dla mnie sytuacja już została wyjaśniona. Ale dobra dochodzi do takiej walki, niech będzie. Talarek TKO w końcówce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 06:09 PM
Post: #217
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Czyli już można mówić oficjalnie, że ta gala to dno... Jackiewicz - Świerzbiński nie wiem kogo zainteresuje, walka dwóch journeymanów traktujących boks hobbistycznie. Talarek - Dąbrowski III to chyba najlepsze zestawienie na gali (o, zgrozo!), ale w sumie wszystko to, co myślę, napisał za mnie @szalonyAli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 07:00 PM
Post: #218
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Jackiewicz vs Świerzbiński to nie jest złe zestawienie. Powiedziałbym, że walczy ze sobą dwóch równorzędnych bokserów o niezłych umiejętnościach technicznych i dużym doświadczeniu. Czy to jest walka na tak dużą galę? Pewnie nie, ale jako, że mam słabość do weteranów, tak oczekuję, że obejrzę w ringu kilka fajnych sztuczek. Jako pożegnalna walka dla Rafała jest okej. Co zabawne, sam pojedynek może być znacznie ciekawszy, niż zestawienie Szpilka vs DG i Wach vs EM.

Talarek vs Noras... Jestem nieco rozdarty, bo z jednej strony ich style pasują do siebie i zobaczymy niezłą bitkę, ale... Liczyłem, że Robert dostanie rywala trochę z wyższej półki, którego pokonanie pchnie jego karierę do przodu. Pobicie Dąbrowskiego da mu tylko satysfakcję. Naprawdę żałuję, że zainwestowano w średniaka Molinę, a Talarkowi nie załatwiono bardziej perspektywicznego pojedynku.

Ogólnie z tą galą jest tak, że jak o niej myślę, to nie wzbudza ona we mnie żadnej emocjonalnej reakcji. Ani hejtu, ani zachwytu, po prostu jest i nic więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 07:32 PM
Post: #219
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Te 2 nowe zestawienia to gwóźdź do trumny tej gali. Liczyłem na dobrego rywala dla Talarka, a będzie nie rokujący żadnych nadziei i nie wzbudzający emocji Dąbrowski. Nad Świerzbińskim nie będę się już pastwił, ale to nie jest bokser na taka galę. Chociaż w tej chwili to już każdy jest na nią dobry. Sosnowski jako zastępstwo Bińkowskiego, Pudzian, Popek, Cichopek i Jełopek. Żal mi tylko tych 7 tys. frajerów, którzy kupili bilety w ciemno, licząc na dobre widowisko, a obejrzą Narodową Galę Badziewia. Albo i nic nie obejrzą, bo całe przedsięwzięcie może szlag trafić.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 09:02 PM
Post: #220
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
W tej chwili najciekawszym zagadnieniem dotyczącym tej gali jest dla mnie kwestia, czy rzeczywiście przyjedzie Michael Buffer. Wątpię w to, bo przecież facet zarabia na tym, że jest niejako symbolem i znakiem jakości wielkich wydarzeń bokserskich, Jeżeli przyjedzie na galę Najmana i będzie zapowiadał jego walkę z Bińkowskim, to równie dobrze może się dać wynająć na wodzireja na imieninach cioci Kloci. Pewnie jednak tak jak zamiast zapowiadanego wcześniej Chisory będzie Kassi, tak zamiast Buffera wystąpi Sławomir Zapała lub ktoś jego pokroju.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości