Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek przestępcą?
15-05-2017, 03:38 PM
Post: #1
Adamek przestępcą?
Jak podaje Onet:
"Do prokuratury w Warszawie wpłynęło dziś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez boksera Tomasza Adamka. Jako gość w programie Kuby Wojewódzkiego Adamek wypowiedział kontrowersyjne słowa o "dyscyplinie w domu" oraz zażartował, że kobiety "trzeba lać". Zareagował na to Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
– Przesłaliśmy zawiadomienie zgodnie z miejscem popełnienia przestępstwa – powiedział Onetowi Rafał Gaweł z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. – Uważamy, że Adamek może być, kim chce – może być rasistą, ksenofobem, lubić lub nie lubić kobiet – to nas nie obchodzi. Ale w momencie, gdy publicznie, za pomocą środków masowego przekazu, podżega do bicia kogokolwiek, bo tak rozumiemy słowa "trzeba lać", to nie zgadzamy się na to – podkreśla Gaweł. – Uważamy, że bicie kogokolwiek, zwłaszcza kobiet, to coś, z czym należy walczyć, a nie afirmować tego w telewizji – dodaje.
Bokser Tomasz Adamek był gościem programu Kuby Wojewódzkiego w TVN. W rozmowie z prowadzącym mówił m.in.: Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem.
– Młodsza córka nie lubi czarnych. Powiedziała mi: tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. Mnie też musisz wybrać. Póki córki są w domu, tata musi mówić, co mają robić – oznajmił pięściarz. – Córki wiedzą, co mają robić. Żona też. Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu – stwierdził Adamek.
Gdy Wojewódzki wypytywał drugą z zaproszonych gości, wokalistkę Natalię Nykiel, czy w domu gotuje i sprząta, a ta odpowiedziała, że jest bałaganiarą, Adamek, przy aplauzie widowni i salwach śmiechu prowadzącego, powiedział: trzeba lać. W kontekście jego pozostałych wypowiedzi, te słowa wiele osób odebrało jako afirmację przemocy domowej.
Wczoraj Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował na Facebooku, że złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dziś wpłynęło ono do warszawskiej prokuratury"

Osobiście też uważam, że trzeba lać i patrzeć, czy równo puchnie. Tych idiotów, którzy oskarżyli Adamka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 03:52 PM
Post: #2
RE: Adamek przestępcą?
Ja pierdole.....co za czasy. Poziom debilizmu w społeczeństwie osiąga szczyt, nie....już osiągnął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 04:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2017 04:36 PM przez RSC-2.)
Post: #3
RE: Adamek przestępcą?
Każdy kto choc trochę zna życiorys Gawła nie może traktowa tego gościa , oraz jego "stowarzyszenia" poważnie.
W internecie jest pełno artykułów o Rafale Gawle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 05:32 PM
Post: #4
RE: Adamek przestępcą?
Adamek to zwykły katolicki talib. Jak najbardziej zgadzam się, że takie osoby powinny być eliminowane z życia publicznego lecz niestety jest już na to za późno gdyż życie publiczne opanowali właśnie tacy, jak on.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 05:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2017 05:38 PM przez Joker.)
Post: #5
RE: Adamek przestępcą?
Krótka piłka wilczek,dobrze się stało że ktoś podjeba* Tomka?

W życiu publicznym przeważają zaś lewackie scierwa,moim skromnym zdaniem oczywiście Smile #trzeba#lac
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 06:03 PM
Post: #6
RE: Adamek przestępcą?
Adamek to katol, ale ma prawo do swoich poglądów, tak jak każdy wolny człowiek. Dlaczego takie finansowane z zagranicy indywidua jak ten Gaweł chcą kneblować usta wszystkim niepoprawnym politycznie? Jak Arab bije kobietę, albo Murzyn współżyje z 11-latką to jest O.K., bo to jest w ramach ich "kultury". Ale jak biały mężczyzna powie coś minimalnie odbiegającego od narzuconych przez lewackich pederastów norm, to od razu robią z niego ksenofoba albo pedofila.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 06:20 PM
Post: #7
RE: Adamek przestępcą?
Ogólnie Talibów, czy z lewa, czy z prawa nie lubię. W ich światopoglądzie zazwyczaj wszystko sprowadza się od ujednolicenia każdego wedle ich kryteriów, które zazwyczaj lubią tonąć w hipokryzji i półprawdach, na pohybel zdrowemu rozsądkowi. W tym przypadku jednak mamy do czynienia z robieniem afery z byle czego. Adamek, który żadnym tam orłem intelektu nie jest, rzucił czerstwym żartem (w ogólnie czerstwym programie), a jakiś tam lewacki kretyn złożył za to na niego donos, co jest oczywiście przerostem formy nad treścią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 07:16 PM
Post: #8
RE: Adamek przestępcą?
Właśnie, jakby powiedział to muzułmanin to by było wielkie larum, że takie "ścierwa" sprowadzamy do siebie, zapraszamy na gale, itp., itd. Wydawać by się mogło, że o biciu kobiet w XXI wieku można jedynie dyskutować na pustyniach Arabii Saudyjskiej, Afganistanu czy Iranu. W Polsce, zarówno w narodzie, jak i w religii chrześcijańskiej nigdy nie było przyzwolenia na bicie czy gwałty kobiet, tak jak to zasugerował inny guru niektórych userów z tego forum. Tacy ludzie niczym się nie różnią od ścierw muzułmańskich. Dosłownie niczym! Teraz rozumiem, że "Prawdziwi Polacy" nie chcą tutaj muzułmanów dlatego, że ich kultura jest zła i podlejsza od "naszej" ale, że ci im zrobią konkurencję w napierdalaniu kobiet i zniewalaniu córek.

Ale jedno jest dobre, że Hugo poruszył ten temat. W końcu część z was ujawniła swoją prawdziwą twarz. Był czas, że jak wpadłem tutaj na forum - tak się złożyło, że niemalże w tym samym czasie razem z Wietnamem (ktoś pamięta pierwszy nick Wietnama? Wink ) to nieco rozruszałem razem z nim to podupadające forum. Teraz czas stąd się wynosić. Za dużo ja, jak i moja rodzina przeżyliśmy abym mógł tolerować takie zachowania. Choćby wirtualne.

Za wspólne mile spędzone chwile dziękuję, za złe przepraszam. Teraz idę pisać do Gogoliusa aby zlikwidował moje konto. Mam nadzieję, że uszanuje moją prośbę.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 08:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2017 08:20 PM przez redd.)
Post: #9
RE: Adamek przestępcą?
@Wilczek

Nikt tu nie napisał, że pochwala bicie kobiet. Raczej chodzi o to, że pod absurd można podpiąć składanie pozwów w sytuacji, gdy ktoś używa żartu, choćby ten był niskich lotów i niesmaczny. A z tego co czytałem, wypowiedź Adamka miała taki charakter i oczywiście można to krytykować, ale czy od razu składać pozew? O ile nie przepadam z Adamkiem, ani wszelakimi skamielinami mentalnymi, tak ze względu na kontekst wypowiedzianych przez niego słów, nie brałbym ich śmiertelnie serio.

Z kolei proces rozpoczęty przez Polsat pt. ocieplanie wizerunku Tomasza Adamka chyba właśnie spełzł na niczym.

I mam nadzieję, że jednak zostaniesz na forum, bo, moim zdaniem, nie miał tu miejsce żaden coming out ludzi aprobujących przemoc (pomijając już sam wątek boksu zawodowego Wink ), tylko krytyka środowiska skrajnie liberalnego, które pewne zachowania postrzega w sposób "patrzenia na jedną stronę medalu".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 08:17 PM
Post: #10
RE: Adamek przestępcą?
Jaki jest Adamek i jakie posiada poglądy to wszyscy wiemy, ze jest katolem w najgorszym tego słowa znaczeniu tez wiadomo, ale ściganie go prokuratorem za wypowiedziane słowa "trzeba lać" w programie rozrywkowym zakrawa na kpinę. Nawet jeśli był to kiepski żart. Niedługo już w ogóle nie będzie się można odezwać na żaden temat bo będą wsadzać do więzienia...

@Wilczek
Nikt z nas (tak myślę, ale wypowiadam się tylko za siebie) nie pochwala bicia kobiet jeśli tak to zrozumiałeś to prostuje. Chodzi jedynie o wolność wypowiedzi i wyrażania poglądów ( a ze niektórzy mają poglądy głupie lub skrajne to już odrębna kwestia...).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: