Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.13 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
22-04-2017, 11:09 AM
RE: Offtop
Tak z ciekawości. Które gale dzisiaj oglądacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 11:39 AM
Plan optimum na wieczorne gale to zobaczenie Tete, Churcydze, Murraya i Abrahama. Gale w Stanach chyba oleję, bo poza potyczką Valdeza reszta walk mnie nie kręci.
22-04-2017, 12:25 PM
Abraham i walkę Berto vs Porter
22-04-2017, 01:18 PM
Ja przede wszystkim poluję dzisiaj chyba na Leicester - Tete, Churcydze -. jak się uda, to jednocześnie w TV jednym okiem będę śledził Legionów. W USA z kolei ciekawiej dla mnie zapowiada się Valdez - Marriaga, ale też może jednym okiem na laptopie spojrzę na Charlo i Berto. Pomiędzy galami na PS będzie leciała premiera Murray - Rosado, to może też się spojrzy.

Będzie oglądane dzisiaj Tongue
22-04-2017, 02:18 PM
Tete dostanie szkołe boksu od Filipińczyka Villanuevy, to będzie pokaz boksu Króla Artura.
Następcy Donaire'a.
08-05-2017, 08:31 PM
Co sądzicie o sprawie tej całej Magdy.Ż która wyskoczyła z okna Szpitala w Egipcie. Sprawa nagłośniona mocno.
Dosypali jej coś do napoju, zgwałciłli ?Bo ot tak młoda
zdrowa Kobieta nie doznaje załamania nerwowego
Na wymarzonych wakacjach w Egipcie.

https://m.youtube.com/watch?v=80F7U8I6C5...l=pl&gl=PL

https://m.youtube.com/watch?v=7xCiWymG2w...=mv-google
08-05-2017, 10:27 PM
Brudasy na pewno jej coś zrobili , ale jak można samemu jrchsc e takie miejsce co tam można robić w pojedynkę?
Leżeć na plaży , zwiedzać , to trochr sztywno samemu.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
08-05-2017, 10:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2017 10:48 PM przez Wietnam.)
Ona podobno często jeździła/latała sama w dalekie podróże.
Chłopak nie miał ważnego paszportu.
18-05-2017, 07:58 PM
(18-05-2017 07:52 PM)fext napisał(a):  @Wietnam
Nie Smile W noc walki będzie spanie, ponieważ to zestawienie zupełnie mnie nie kręci. Szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, że Floyd nie będzie mógł ani posłać McGregora na dechy ani jakoś specjalnie go ośmieszyć ze względu na potencjalny rewanż, który będzie miał sens jedynie wtedy, gdy Irlandczyk nie wypadnie jak ostatnia fajtłapa. W rzeczywistości będzie to więc nie tylko mismatch ale dodatkowo częściowo ustawiona farsa. Jest to oczywiście w sprzeczności z tym, co pisałem wcześniej, jednak gdy zobaczyłem astronomiczną sumę 75 milionów zielonych dla brodacza, co wiąże się pewnie ze zbliżoną kwotą dla FMJ, doszedłem do wniosku, że obaj będą dążyli do rewanżu, bo za taką kasę każdy by dążył. Nawet nie wiem, czy ściągnę to z YT.

Jakim programem ściągasz z yt?
18-05-2017, 10:13 PM
@Wietnam
Banalnym dodatkiem do Firefoxa o niewyszukanej nazwie "Download as Mp4.". Po zainstalowaniu na pasku obok "dodaj do" i "Udostępnij" pojawia się dodatkowy przycisk pobierz. Klikasz, pobierasz i nie musisz się martwić, że po paru godzinach zdejmą walkę.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości