Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
26-04-2017, 06:24 PM
Post: #401
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
A ja za Cotto nigdy nie przepadałem i jestem za Maćkiem (co najmniej sercem Wink ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 07:19 PM
Post: #402
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Taka walka to byłaby kapitalna okazja dla Maćka na to, żeby bardzo poważnie pokazać się całemu światu. I co lepsze, mógłby pokazać się z niezłej strony i dać bliską walkę. Stać go na to z tym Cotto. Tyle, że ta walka jest teraz tak bardzo abstrakcyjna - Cotto, chce tylko wielkich walk, licząc na olbrzymi zarobek -, że szkoda o niej w ogóle rozmawiać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 07:24 PM
Post: #403
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Kubala pisze dobrze, szkoda narazie dyskutować o takiej walce, tym bardziej że Roach poinformował że
liczą na dwie duże walki w tym roku, w tym ta druga może być nawet z GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 07:32 PM przez redd.)
Post: #404
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
To byłaby bardzo ryzykowana decyzja teamu Cotto, brać nieznanego, niepokonanego zawodnika, który jest sporo wyższy od Junito, a dodatkowo można o nim powiedzieć, że jest naturalnym średnim, potrafiącym zbić do 154 lbs. Do tego dochodzi nieaktywność Miguela + wiek + motywacja (czy na takie nazwisko, jak Sulęcki byłby gotów zrobić 100% formy, jak do Canelo? Wątpię). Na miejscu sztabu Maćka robiłbym wszystko, by dopiąć do walki z Junito, bo już samo przebywanie w ringu z taką legendą byłoby b. dobrą reklamą, a sportowo też ta potyczka wcale nie musiałaby zakończyć się klęską Polaka.

Obstawiam jednak, że team Cotto wybierze mniej niewygodnego przeciwnika niż Sulęcki, do tego bardziej kojarzonego w Stanach Zjednoczonych. Wspominano już gdzieś o Japończyku Kamegai, na tle którego Miguel mógłby błyszczeć i efektownie zwyciężyć przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 11:04 PM
Post: #405
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Cieślak wraca na ring 9 września walką w wadze ciężkiej

Moment, moment... czy tylko ja tu czegoś nie rozumiem? Może zaraz przeczytam o rewanżu z Jeżewskim i o Wawrzyku dla Parkera? Confused

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 11:42 PM
Post: #406
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Myślałem, ze Cieślak zostanie na jakiś czas zdyskwalifikowany a tu taka informacja i to jeszcze "jednorazowy" występ w wadze ciężkiej...bez sensu naprawde.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 01:41 PM
Post: #407
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
(24-04-2017 10:08 AM)Martin napisał(a):  Ja z kolei mam ostatnimi czasy bekę z Sandera. Krystiana Sandera, który pisze na boxing.pl.
Najpierw tekst o o gali w Legionowie a teraz wielbienie Borka za to ze sprowadził Haumono dla Adamka. I oczywiście wyrozumiałość ze ta cała szopka (tzn gala) będzie w ppv.

Ku mojemu zaskoczeniu nie tylko Krystian jest zachwycony rywalem dla Adamka ale i chyba cały boxing.pl... tak jak lubię sobie posłuchać "głos boxing.pl" to tak w 35 odcinku chyba po raz pierwszy zdębiałem gdy chłopaki zachwycali się nad wyborem Haumono dla Polaka.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 01:50 PM
Post: #408
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Ja też uważam, że Haumono dla obecnego Adamka to rywal jak najbardziej O.K. Tylko nie jest to zestawienie na główna walkę gali, a najwyżej na trzecią lub czwartą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 07:13 PM
Post: #409
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
W Polsce sędziowie już ratują lokalnych prospektów. Krystian Huczko nie powinien pokonać tego Bośniaka z minusowym rekordem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 07:20 PM
Post: #410
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
A ja myślałem, że Huczko to godny następca Kosteckiego, Polish Gypsy II.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości