Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-04-2017, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2017 11:54 PM przez Wietnam.)
Post: #5141
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja się boje @Gogolius tylko tego że dziś na camp nou ponownie będzie kupiona remontada, Mam nadzieję że nie okradą
Juve. I Neymar ponownie nie przewróci się o kamień leżący na murawie. Oraz sędzia nie doliczy 8 minut do
podstawowych 90. Tzw Mini dogrywka.

Co do Bayernu, trzeba było zagrać lepiej na Allianz Arena w pierwszym meczu, i powstrzymać wtedy Ronaldo. Vidal mógł strzelić karnego byłoby 2:0.


Dziś niestety też CR7 im uciekł. Nie ma szwabòw, jest super. Wiem też że pół Niemiec się cieszy że odpadli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2017, 11:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2017 12:08 AM przez kubala1122331.)
Post: #5142
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja napiszę jeszcze raz; ogólnie mam wywalone Barca czy Real. Jednak za cholerę nie wychodzi mi na remis w błędach sędziowskich podczas tamtej gonitwy Barcelony i dzisiaj. Tam najbardziej ewidentny był karny na 5:1, którego oczywiście nie powinno być. Wcześniejsza "jedenastka"? Ewidentna. Nieważne czy koleś skosi kolesia nogą, głową, czy za przeproszeniem fiutem. W każdym przypadku jest faul i karny.

Ale porównywać np. doliczenie zbyt wielu minut z niesłuszną czerwoną kartką czy dwiema bramkami ze spalonego, to trochę przesada.

Jedyny słuszny wniosek po tych dwóch spotkaniach? Trzeba wprowadzić VAR i to jak najszybciej. Takie rzeczy jakie działy się dzisiaj nie są nikomu potrzebne. VAR zabije piękno futbolu? Błagam.

Ja za Bayernem nie przepadam, ale dzisiaj mi ich po prostu szkoda. Zagrali kapitalnie, a zostali zwyczajnie oszukani bez mydła. Gdyby odpadli "normalnie" byłoby mi to całkowicie obojętne Tongue



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 12:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2017 12:28 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #5143
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja dzisiaj byłem za Bayernem i właśnie liczyłem, że wygrają 2-1. Niestety w dogrywce wszystko poszło nie tak, jak trzeba.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 01:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2017 01:34 AM przez Wietnam.)
Post: #5144
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do Arturo Vidala, gość powinien już dużo wcześniej wylecieć z boiska, Kassai się nad nim litował.

-Druga bramka dla Bayernu spalony, ale to taki mały szczególik.

Var musi być jak najszybciej, żeby skończyły się te wszystkie dyskusje po spotkaniach .

Każdy ma zawsze inne zdanie na dany temat. Ja tylko przyznaje że ciesze się że Bayern
odpadł, nie lubię ich ostro. Nie zmienia tego fakt że Lewy tam gra, grało by tam sześciu
Polaków, a mój stosunek do bawarczykòw by się nie zmienił.

Inne zdanie mam na temat BvB, ale dziś wieczorem i tak będę za Monaco Tongue Wink

~ mecz na Zdf-ie

P.S szybko jeszcze można obstawiać spotkanie Barca -Juve 7:2 .. $
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 10:28 AM
Post: #5145
RE: Piłka nożna ogólnie
Można kogoś nie lubić, ale zachowanie obiektywizmu i udawanie, że kura to słoń, wcale nie zmieniłoby historii Tongue

Ale mniejsza z tym. Dzisiaj odpalę sobie Monaco - BVB. Jestem w tym sezonie januszem francuskiego zespołu i będę za nich ściskał kciuki. Powinno obejść się nawet bez wałków, bo drużyny nie tak medialne jak Real czy Barcelona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 02:24 PM
Post: #5146
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala, no to chociaż raz będziemy za tą samą ekipą Tongue Wink .

Monaco ma cały zespół, kilku asów, ale jeden as wyróżnia się ponad wszystko, 18 letni Kylian Mbappé kocur
że nie wiem . Według mnie w tym wieku rozwija się jeszcze lepiej niż CR7 gdy był
w tym samym okresie.

On, Falcao, Silva- ogień z przodu.
Bakayoko, Fabinho defensywni pomocnicy
defensywa z Glikiem i Jemersonem i Raggim.

Całość uzupełnia bardzo dobry keeper Subasić. Jeśli dziś awansują do półfinału a jest to bardzo prawdopodobne
z racji na wynik pierwszego meczu to uwierzę że mogą powtórzyć historie z 2004 roku kiedy to grali w
najbardziej niespodziewanym finale LM od lat, z Porto.

Wtedy tez mieli kapitalną ekipę z Dado Prso, Morientesem,Rothenem, czy kapitalnym Ludovicem Giuly.

Pamiętam tamten finał jak dziś, niestety wtedy Monaco uległo potężnej ekipie Mourinho nie mając nic
do powiedzenia .

Fajnie by było gdyby po 13 latach ponownie powtórzyli historię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 02:33 PM
Post: #5147
RE: Piłka nożna ogólnie
(19-04-2017 01:16 AM)Wietnam napisał(a):  -Druga bramka dla Bayernu spalony, ale to taki mały szczególik.

Ten spalony to na milimetry. Te dwa dla Realu to już w metrach liczone.

(19-04-2017 01:16 AM)Wietnam napisał(a):  Var musi być jak najszybciej, żeby skończyły się te wszystkie dyskusje po spotkaniach .

Sędziowanie we wczorajszym meczu to jeden wielki skandal i naprawdę koronny dowód na konieczność wprowadzenia video do weryfikacji wydarzeń na boisku.
No bo jaki sens ma wysiłek piłkarzy w sytuacji, gdy sędziowie tak się mylą? A przecież Kasai to jeden z lepszych sędziów na świecie. To pokazuje, że nie jest to kwestia klasy arbitra. Po prostu piłka jest za szybka, by wszystko wychwycić.


Gracze Bayernu byli po meczu mocno wkurwieni.
http://www.gol24.pl/liga-mistrzow/a/awan...,11998694/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 05:19 PM
Post: #5148
RE: Piłka nożna ogólnie
A czy walki bokserskie nie powinny być punktowane na podstawie wideo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 05:48 PM
Post: #5149
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie takie glupie.

Co do Monaco, ja do dzis pamietam akcje na 1:0 ktora padla troche po kontrze gdy akurat Monaco przycisnelo. A potem sie posypalo. Ale final miodny. W ogole te polfinaly
Deportivo i Chelsea ktora jeszcze nie byla ta Chelsea a takim dzisiejszym Tottenhamem Big Grin i jakis kosmiczny dwumecz Monaco:Depor choc nie pamietsm ile tam bylo, 8:3?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 06:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2017 06:05 PM przez Wit.)
Post: #5150
RE: Piłka nożna ogólnie
Oj pamiętam tamte Deportivo. Jak pokonało mój Milan w dwumeczu, z 1-4 wykręcili 4-0 w rewanżu. Pamiętam Pandianiego, Valerona, Molinę, Capdevilę... Big Grin Nawet w FM 06 grałem nimi, żeby przywrócić ich do świetności. Big Grin
Chelsea z Gronkjaerem, Gudjohnssenem i Damienem Duffem. Big Grin Lubię powspominać, a moja nostalgia sprawia, że nie potrafię dostrzec takiego piękna we współczesnym futbolu jak wtedy za dzieciaka. Wszystko dzieje się za szybko. :/

Tak, sprawdziłem, było 8:3. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości