Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
12-04-2017, 09:14 PM
Post: #5111
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no, Juve już tak nie sfrajerzy jak PSG. Nie ten poziom doświadczenia przede wszystkim.

Fajnie, że Monaco wygrało. Ciekawe, ile w tym wszystkim ich umiejętności, a ile niemożliwości pozbierania się BVB po wczorajszym zamachu.

Real póki co ma korzystny wynik w Monachium. Oni są fenomenem, grają tak zle, a w końcu wygrają tę LM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2017, 02:04 PM
Post: #5112
RE: Piłka nożna ogólnie
No ja tam wielkich zasług w Monaco nie widzę. Falcao depta obrońcę Borussi, który traci równowagę i pakuję piłkę do swojej bramki. Gol strzelony ze spalonego.
I gol z asysty Piszczka po jego koszmarnym błędzie Wink

Leicester przegrało z Atletico, ale nie skreślam ich. Gol z nieprawidłowego karnego, ale potem brak prawidłowego karnego, więc się jakoś to wyrównało. Choć ogółem sporo błędów sędziowskich w tych ćwierćfinałach.

Co do Real-Bayern. Wracałem do domu i zakładałem, że Real powinien to wygrać, szczególnie że Bayern grał bez Lewego. Odpaliłem tv akurat tuż po tym jak Vidal strzelił na 1:0 i przez dobre pięć minut próbowałem zanalizować jak to Bayern może w ogóle zagrozić Realowi i czy to nie był fart. Potem jeszcze ten karny (też wzięty z barku), ale wcześniej poprzeczka Benzemy.

Potem czerwona kartka, Ronaldo zrobił swoje -> ogółem to ta czerwona kartka trochę zamydla obraz bo wg mnie Real jest jednak dość wyraźnie lepszy jako całość od Bayernu, ma więcej jakości i mimo pewnych braków (słabszy bramkarz, niekompletna obrona) powinien wygrać, nawet jeśli Lewandowski zagra w rewanżu.

Chciałbym zobaczyć Borussię, Leicester, Real i Juventus w półfinałach. A jeśli już pokonamy Barcę to życzę sobie jeden z dwóch pierwszych klubów, Real może być na finał Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2017, 03:53 PM
Post: #5113
RE: Piłka nożna ogólnie
Aż tak bardzo bym Monaco nie dyskredytował. Oni naprawdę potrafią grać w piłkę i trzeba docenić to, że wykorzystali swoją szansę. A zapewne i dla nich to przełożenie meczu nie było zbyt komfortowym rozwiązaniem. Ten zamach pewnie wpłynął na nich trochę mniej, ale też raczej nie przeszli obojętnie. Ogólnie, ciężko oceniać ten mecz sportowo.

Atletico myślę, że sobie poradzi. Dla nich 1-0 to fantastyczny wynik. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Lisy mogły awansować w drugim meczu. Griezmann i spółka pewnie wymęczą bułę, strzelą na 1-0 i będzie pozamiatane. Oby tak było, nieładnie się zachowali piłkarze Lisków względem Ranieriego i chciałbym, żeby odpadli Tongue

Real zapewne awansuje, ale wcale to nie jest jeszcze rozstrzygnięty dwumecz. Bayern potrafi grać w piłkę, wróci Lewandowski to Real będzie musiał być uważny. Mueller ten sezon ma tak fatalny, że jakby wczoraj postawić w jego miejsce Necida czy Robaka to wielkiej różnicy nie byłoby widać. Bayern wczoraj wyszedł na mecz ustawieniem 4-5-0, to się nie mogło udać. Gratulację dla Realu, są niesamowici, cały sezon grają straszliwą padakę, jak na swoje możliwości, a wygrywają/wymęczają praktycznie wszystko.

Juve pozamiatało, Barca słaba jak nigdy. 3-0 niby wynik do nadrobienia, ale szczerze mówiąc, nie wierzę, żeby zawsze świetnie zorganizowane Juve, miało nagle pogubić się i zapomnieć jak się gra w piłkę. Zrobiło to PSG, ale podobno nic dwa razy się nie zdarza (no oprócz Hamalainena dwa razy pogrążającego Lecha w doliczonym czasie gry).

Rewanże będą dziwne, bo wydaje się, że wszystko jest już rozstrzygnięte. Brak awansu Monaco, Realu, Juve i Atletico byłoby sporą sensacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2017, 07:26 PM
Post: #5114
RE: Piłka nożna ogólnie
(12-04-2017 09:14 PM)kubala1122331 napisał(a):  Nie no, Juve już tak nie sfrajerzy jak PSG. Nie ten poziom doświadczenia przede wszystkim.

Fajnie, że Monaco wygrało. Ciekawe, ile w tym wszystkim ich umiejętności, a ile niemożliwości pozbierania się BVB po wczorajszym zamachu.

Real póki co ma korzystny wynik w Monachium. Oni są fenomenem, grają tak zle, a w końcu wygrają tę LM.

Jak któryś klub w historii ma być pierwszy, z dwoma wygranymi z rzędu finałami LM
to będzie to właśnie Real.

Jak to pisałem wcześniej widzę Finał Real - Juve.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2017, 08:19 PM
Post: #5115
RE: Piłka nożna ogólnie
Leci w TV mecz GKS - Miedź.

Co kogo obchodzą żabojady ,makaroniarze, itp.

Tam i tak gra więcej "opalonych" niż rodzimych piłkarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2017, 10:27 PM
Post: #5116
RE: Piłka nożna ogólnie
Wyniki pierwszych spotkań 1/4 Ligi Europy:

Anderlecht -Manchester United 1:1

Ajax - Schalke 2:0

Celta Vigo - Genk 3:2

Lyon - Besiktas (0-1) trwa druga połowa (Mecz zaczął się z godzinnym opóźnieniem)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2017, 10:59 PM
Post: #5117
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawy mecz w Brukseli, ciekawy również w Katowicach. Miedź pozostaje w grze o awans do ekstraklasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 05:46 AM
Post: #5118
RE: Piłka nożna ogólnie
Niezły mecz. Lepszy niż niejeden w LE.
Przynajmniej gra drużyna z rodzinnego miasta ,którą się widzi, zna, utożsamia.

Meczą mnie już te ciągłe w kółko "zachwyty" nad juve, barcą, realami itp.
Interesowanie się tym "badziewiem" który gra tylko ze sobą w kółko od kilkunastu lat jest nudzące.
Kto jeszcze podnieca się 60 meczem MU z realem czy 190 meczem Barcelony z Chelsea?
Ten spektakl "W kółko to samo" jest dobry dla małolatów jak 5 tysięczny odcinek "Mody na Sukces"

To pieprzenie o LM już tak się znudziło jak pieprzenie Maciorewicza o tragedii smoleńskiej.

Niektórzy myślą że jak "skrobną" coś o juve czy barcie to są wielkimi znawcami piłki.

A to tylko snobizm , i kompromitacja.

Są nasze ciekawe ligi od 1- 5 i to jest dobry temat.
Albo lepiej już pisać o Legii.

Natomiast podawanie wyników z LM czy LE na forum to jakieś nieporozumienie.
Te wyniki są na każdej stronie i każdy może je przeczytać.

Forum nie jest miejscem informacyjnym a raczej miejscem do wyrażania opinii i swoich poglądów.

I w tym wypadku Gogolius "śpi" i nie interweniuje o "zaśmiecaniu forum"
Tylko w moim przypadku jest gorliwy i kasuje mi posty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 07:53 AM
Post: #5119
RE: Piłka nożna ogólnie
No ba Wink

A Twój post to tylko narzekanie, nawet nie doszedłem do wniosku, który to mecz był lepszy niż niejeden w LE bo skupiłeś się jak to często masz w zwyczaju na totalnym offtopie i komentowaniu samego tematu, a nie pisania komentarza w temacie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 08:27 AM
Post: #5120
RE: Piłka nożna ogólnie
Real teraz gra jak stary Milan , ciekawie mnie czy taka gra wystarczy na finał?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 189 gości