Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Chris Arreola
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Smutne jest to ze po beznadziejnych trzech ostatnich walkach Arreola mysli ze ma szanse na titleshota od Wildera. A skoro tak mysli to jakies szanse ma. A co slugger z takim swarmerem robi to juz pokazal Stiverne.

O Arreole powinny sie bic jak najszybciej mlode wilczki ze Szpilka wlacznie bo to ciagle dobre nazwisko w resume zdobyte niskim kosztem.
Dokładnie, Arreola teraz powinien być most wanted dla wszystkich, którzy chcą się wybić.
Punktował może ktoś walkę Arreola vs Kassi? Werdykt sprawiedliwy, czy może naciągnięty?
Ja miałem remis, Kassi oddał ostatnie rundy i to go zgubiło. Arreola fatalny, ale spodziewałem się, że decyzję dadzą właśnie jemu.
Arreola vs Kassi
1.9-10*
2.9-10
3.9-10
4.10-9
5.9-10*
6.9-10
7.10-9
8.9-10
9.10-9
10.9-10
---
93-97

Arreola fatalny, definitywnie jest już wystrzelaną partią. Uważam, że to drugi, całkiem szczęśliwy dla Chrisa rezultat, z zawodnikiem z poza czołówki. Bez kondycji, bez ciosu, bez presji, z pchanymi uderzeniami - taki Arreola to realnie 3/4 liga HW. Prospekci powinni ustawiać się do niego w kolejce, zanim Chris nie zostanie zrobiony przez jakiegoś przeciętniaka.
Arreola pokonał Kaufmana 2-1 (114-113, 114-113, 113-114).

Walka była ponoć bardzo fajna a werdykt jak to w ostatnich walkach Arreolii trochę podciągnięty pod niego.
Nie powiedziałbym, że trochę. Kauffman był wyraźnie lepszy (u mnie wygrał 115:112), a Arreola dwa razy znalazł się na skraju nokautu (raz był liczony).
(13-12-2015 11:40 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Nie powiedziałbym, że trochę. Kauffman był wyraźnie lepszy (u mnie wygrał 115:112), a Arreola dwa razy znalazł się na skraju nokautu (raz był liczony).
W dodatku wspomagał się marihuaną. Confused O ile tak można napisać w tym przypadku ale widać, że to są już ostatnie podrygi Arreoli. Sad A karę pieniężną jaką mu dowalili to już naprawdę mogli sobie darować. Big Grin
Jak można się wspomagać marihuaną? :o
Fizycznie na pewno nie, a jak ktoś już pali długi czas to wrażenia to nie robi.

Można mieć za to lekką feze i humor ,trzeba jednak przyznać że
Tyson bez zajarania i tak by skończył Golote w dwie rundy. Wink Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie