Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andrzej Gołota w Saints Row: The Third
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jednemu kolesiowi nakazałem zrobienie Andrzeja Gołoty w tej grze (wcześniej zrobił Arnolda). Z umowy się wywiązał, więc zamieszczam jego filmik w celu promocji.

https://www.youtube.com/watch?v=O4ejvNnTuz0

Jak waszym zdaniem, podobny do Andrzeja?
@Adammobp
Oj grabisz sobie u moderatorów, grabisz Tongue

Jakieś tam podobieństwo jest. Fryzura nie ta. Bardziej pasowałaby na ''rekruta'' jak to miał zwyczaj strzyc się Gołota w młodości a jak teraz strzyże się chociażby Tomasz Adamek. No i ta głowa w porównaniu z resztą ciała jakaś mała. Ogólnie całkiem nieźle zrobiona postać. Ciekawe czy potrafiłby zrobić lepszego w grze Fight Night Champion.
AdamekFightPL
Grzecznie proszę abyś przestał szerzyć taką nienawiść i powstrzymał się od takich komentarzy.
Nie jestem moderatorem ale brałem udział w kwestii niektórych wątków i wydaje mi się, że doszliśmy wszyscy do porozumienia w kwestiach filmików. Nie widzę więc sensu tego ciągnąć robiąc na forum taką niekorzystną otoczkę. Poprzez emot rozumiem, że miał być to żart ale ani to śmieszne ani (przede wszystkim) potrzebne. Nie chcę kłótni. To jest prośba. Zrobisz z tym co chcesz. Nie musisz odpowiadać. Ja przepraszam za spam. Miałem jednak potrzebę tego napisania. Pozdrawiam Smile
@Jerome
Z jednej strony piszesz żebym przestał szerzyć taką ''nienawiść'' a z drugiej, że rozumiesz, że to był żart... Co jak co, ale to właśnie Twój post był nie potrzebny do tego tematu. Ja nawet jeżeli to był żart napisałem prawdę.
@AdamekFightPL
Mogłeś mi odpisać na priv -_-
Ja tak zrobię.
Przecieć to nasz Andrzej!! Ech Andrzej uwielbiam Cie w każdej postaci. Nawet w takiej wirtualnej.
(27-02-2013 09:54 PM)Crumb napisał(a): [ -> ]Przecieć to nasz Andrzej!! Ech Andrzej uwielbiam Cie w każdej postaci. Nawet w takiej wirtualnej.

Zgadza się. Piona Bracie Smile
Przekierowanie