Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jerome
No ja tu dość krótko się udzielam i nie zwróciłem uwagi na tych "jednopostowców",jak tacy są to oka,róbcie z nimi porządek,ale jak ktoś się udziela w miarę regularnie to mnie nie przeszkadza że coś tam sobie reklamuje.
Co do reklam w sygnaturach, to jak już kiedyś wspominałem ja rozwiązałbym to tak, że takową może mieć tylko osoba, która jest na forum X czasu i ma dobrą reputację (i np. co najmniej 50 postów). Ostatnio pojawia się naprawdę sporo "jednopostowców" z linkami prowadzącymi nie wiadomo gdzie, tak więc uważam, że zapis w regulaminie mówiący, że osoby nowe na forum nie mogą mieć reklam w sygnaturach byłby dobry.
@Zioło-pale-Niebywale
Spójrz do działu "Przedstaw się" na ostatnie 3 wpisy.
Szakal
Z tą reputacją to wiesz jak jest,np RSC-2 jej nie uznaje,pisze kontrowersyjnie czasem ale ogólnie ciekawie,więc ja bym raczej został przy ilości postów.

No luknąłem i faktycznie...tylko nie wiem co z tą Aneczką26,myślałem że to zwykła userka a tu ciach i ban.
To forum ma bardzo słabe zabezpieczenia przeciwko botom.
Że mamy Użytkowników: 23,266, z czego Użytkowników, którzy coś napisali: 1.18% reszta to boty więc sami pomyślcie wystarczy przejrzeć 10, 15 stron użytkowników i zobaczycie same reklamy.
@Zioło
Pisząc o reputacji nie miałem na myśli dodatnich punkcików, tylko bardziej generalną opinię o danym użytkowniku, ale w sumie jak na to patrzeć? Bo przecież każdy podchodzi do tego indywidualnie, więc zgadzam się, że ilość postów powinna być głównym czynnikiem w tej kwestii.
Tak,tu nie chodzi o to byśmy się z kimś zgadzali,byle by ten ktoś potrafił wyrazić swoje zdanie na ten czy inny temat i podać jakiś argument.By nie było tak jak na głównej gdzie pełno jest trzy wyrazowych wpisów typu "Adamek to bum".
Tylko, że znów pojawia się kwestia dla nas niedostępna. Tylko administrator mógłby coś takiego zrobić.
Piszcie do kuby Walkowiaka może jak zawalimy mu skrzynkę to coś zrobi, lecz najpierw niech coś zrobi z botami nudzi mi się banowanie co dzień 30 userów.
No niestety,ale zapisać w regulaminie to można,zawsze jest Bestia który mógłby upominać delikwentów wstawiających reklamę zanim cokolwiek napisze na forum.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie