Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek w Mój pierwszy raz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pewnie niektórzy zastanawiają się skąd Adammobp wziął te fotki Adamka z jego sygnatury i awatara. O to rozwiązanie zagadki: http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-rozr...dc26/31674
[Obrazek: madrm.jpg]

Nie sądziłem, że to odnajdziesz Tongue
Po co tworzysz nowy wątek, nie mogłeś tego dać do starych wątków zamykam.
Adammobp
Proszę.
Pogubiłem się...

"Zamykam..." czy jakieś "proszę..." ??
O co chodzi?
No właśnie czytałem. Uważam, że dobrze zrobiłeś i nie potrzebnie cofnąłeś swoją decyzję.
@Jerome
Dobrze, że przyznałeś mu rację. W innym wypadku następnym razem mógłby Ci nie cofnąć negatywnych ocen.

@BESTIA
Nadużywasz swojej władzy. Jeżeli masz coś do mnie - ok, możesz napisać na PW chętnie przeczytam. Jednak nie masz prawa wykorzystywać tego, że jesteś moderatorem żeby mi dopiec. Filmik został dodany prawidłowo, w prawidłowej kategorii. Jeżeli masz co do tego wątpliwości możemy skontaktować się z którymś z redaktorów bokser.org, który zarządza tym forum. Bo po co zaśmiecać temat o Tomku Adamku jakimiś filmikami skoro można dodać go do działu ''Ciekawe filmiki''. W ten sposób ma to ręce i nogi i jest dobrze uporządkowane. Dlaczego aż tak Ci to przeszkadza?

PS. Zauważyłeś, że to teraz Ty wywołałeś spam na forum strażniku Teksasu?
AdamekFightPL
Jak dawałeś minusowe punkty za nic, spójrzcie w jego reputacje.Jak bym chciał ci dopiec to już by cię tu nie było, ban spokojne mógłbyś dostać za punkty, spam, i wyzwiska.

"masz co do tego wątpliwości możemy skontaktować się z którymś z redaktorów bokser.org, który zarządza tym forum"

Możesz się kontaktować z kim chcesz, to jakiś redaktor zarządza forum bo ja żadnego w tym roku nie widziałem na forum.

"Dlaczego aż tak Ci to przeszkadza?"


Nic mi nie przeszkadza, zobaczymy kto będzie miał rację ale wtedy będzie po forum.
@BESTIA
Banuj, ale najpierw pokaż mi te wyzwiska, spam(który ja sam zacząłem), i punkty, które przyznałem bez powodu (oprócz tych dla Jerome,które sam usunąłeś, i za które dostałem ostrzeżenie). Jeżeli okaże się, że zbanowałeś mnie od tak bez żadnych dowodów to ty stąd wylecisz. Sam w tym temacie spamujesz jak się da. Adammobp założył temat w Aktualności z Adamkiem i jakoś problemów nie robisz, ja dodałem filmik w kategorii ''ciekawe filmiki'' i robisz problemy. Pomyśl, wysil szare komórki, chyba coś tu jest nie tak? Jesteś moderatorem to traktuj wszystkich na równi. Bez sensu jest ta cała rozmowa.
Stron: 1 2
Przekierowanie