Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather w Showtime!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Którą walkę Guerrero polecacie?

@Zioło...
Mi zaczyna też już to wisieć bo jak widzę jak reszta ma to gdzieś to samemu też się w końcu odechciewa. Z całym szacunkiem. To nie nie Twoja wina. Gdybyś miał wytyczne to podejrzewam, że byś się ustosunkował. Ciekawe gdzie jest mądrala Kikas kiedy trzeba porządku na forum ;]
Może z Joelem Casamayorem, jeśli tak odmienia się nazwisko. Ostatnio oglądałem i dosyć ciekawa.
Oglądałem jego walkę z Bradleyem. Słabizna ale niech będzie Wink
Tylko że Joel już nie był pierwszej młodości a walka była 2 wagi niżej.Ja mimo wszystko poleciłbym walkę z Berto i Aydinem.Z Aydinem to był debiut w tej wadze i Robert wypadł całkiem oka,tylko że jak pokazał Soto Karass to Aydin jest po prostu przeciętny.To chyba najlepszy pokaz obecnych możliwości Roberta.
Dokładnie. Na tle Aydina nie przykładałbym się do oceny Guerrero. Jeśli rzeczywiście nie widziałeś, to najlepiej obejrzeć ostatnią potyczkę z Berto.
Dobra. Ostatecznie wybieram Berto. Tamtego naturalnie znam więc może będzie ciekawie. Dam znać jak obejrzę.

Kurde ale się ciesze z tego newsa. To niesamowity krok do przodu i jak już mówiłem, wielki prezent dla mnie.
Bardzo mnie cieszy ten news Smile

W końcu mamy potwierdzenie tego co już wiadomo od kilku miesięcy czyli walka z Duchem, a to jest wybór najlepszy na tą chwilę. Floyd będzie miał ciężko utrzymać swoje 0 w rekordzie i walka z Troutem/ Alvarezem to będzie wielkie widowisko.

Wątpię , żeby stoczył aż 6 walk przez parę lat.
Stron: 1 2
Przekierowanie