Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Ja też jestem za tą walką która podciągnie go w rankingu. Nazwisko do dupy ale samo zwyciętwo to umocnieniu jego pozycji w czołówce w której chyba nadal jest.

Czy Adamek dementował czy nie to i tak tego co on gada nie ma sensu sluchac.
BESTIA

BANA TAKIM !!


edit by Kikas
używajcie przycisk zgłoszenia postu do moderatora
(16-03-2013 09:12 AM)marrdok napisał(a): [ -> ]Witam i pozdrawiam
Jak w temacie , witam i pozdrawiam wszystkich

Buuaahahahhahahaxddd

I co? Jednak Grano? No to Góral sobie przesrał.
Racja Kikas takie posty zgłaszajcie będą szybciej usuwane a piszący je szybko banowaniSmile
I ten cały Grano to niby ta bardziej opłacalna walka niż z Pulevem??? Nie wiem,nie kumam tego...jak to możliwe by za walkę z przeciętniakiem bez nazwiska zarobić konkretne pieniądze.
@Zioło
Za walkę z Pulevem Tomcio zgarnął by więcej ale więcej byłoby do podziału i to mu nie pasowało. Z Grano zgarnie co najmniej 80% i to już jest ok.
No tak,tylko czy 80% z Grano to więcej niż np. 50% z Pulevem??? No i gdzie w końcu ta walka?
Czyli chodzi o to żeby drugiemu nie dać szansy zarobienia dobrej kasy (i samemu też nie zarobić)? Dziwne to... Za takiego Grano chyba dużo nie dostanie, ale czy w ogóle z nim zawalczy, oto jest pytanie.
Wydaje mi się, że chodziło o to, że po co dawać Pulevowi 50 % z zysków jeżeli można załatwić takiego Grano i zgarnąć 80 % zysków gdzie różnice w kwotach nie są wtedy takie duże.
Czyżby Tomasz stał się jednym z tych którzy chcą przejąć schedę po Vitaliju w WBC? Mimo regresu formy bliżej mu do tego pasa niż któregoś z tych dzierżonych przez Wlada. Tomek liczy każdego dolara i nie ma się co dziwić. Jako Cruiser kokosów nie zarabiał chce zapewnić rodzinie byt na lata a walk wiele już nie stoczy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie