Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Nie ma się co obrażać na Mengera , bo w jego wpisie jest trochę racji.
Ale pojechał trochę za mocno i nie podając argumentów.
Na pewno przejaskrawił nieco z tym przereklamowaniem ,bo Adamek jest bardzo dobrym bokserem , ale faktem też jest, że ta renoma dotyczy jego walk w wadze niższej ,bo w wadze ciężkiej jakoś dziwnie nie mogę doczekać się walk z zawodnikami ze szczytu.
Gdy chce się zostać mistrzem świata to należałoby zawalczyć z Pulewem,Heye,Powietkinem, Furym ,Solisem ,Chisorą itd
Adamek z zawodników z pierwszej dziesiątki zawalczył tylko z Kliczką.
Ale nie wiem ,czy jest to wina Adamka, czy jego promotorów.
Być może to jest jedną z przyczyn nieporozumień.
@BMH
Popierasz tego psychola?. Za taki post powinien dostać bana a nie punkt reputacji, ale widać na tym forum Manager znalazłby kilku przyjaciół... nie rozumiem dlaczego redaktorzy go tolerują.
@AdamekFightPL


Widzę ,że całkowicie odmiennie niż ja rozumiesz pisanie na forum.
Ja na forum nie rozmawiam z „osobami” i żadnych "osób" nie popieram
Nie wiem kto jest po drugiej stronie komputera i za bardzo nie dochodzę i nie interesuję się co pisał wcześniej. Nie mam możliwości zajrzeć mu w oczy , czy sprawdzić czy to kobieta, czy mężczyzna, młodzieniec, czy starzec, poważny , czy jajcarz.
Ja na forum rozmawiam i polemizuje z konkretnym „poglądem”, który został napisany.
Ale tylko z „poglądem” , bo rozmowa z osobą w przypadku, gdy nie widzę tej osoby jest dla mnie mało interesująca.

I jeżeli ten pogląd jest zbieżny z moim to mam napisać ,że się nie zgadzam?
Takie podejście do sprawy byłoby fałszywe.

Zapewniam Cię ,że gdy ów „Menager” [którego na razie kompletnie nie znam] napisze coś niezgodnego z moimi poglądami to bez wahania wyrażę swoją dezaprobatę.
Ja rozmawiając na forum nie mam ani żadnych „uprzedzeń” ani nikt nie ma u mnie żadnych „zasług”, aby traktować go ulgowo.
Kiedyś ktoś zadał mi pytanie „dlaczego tak bardzo przeszkadzają mi te punkciki reputacji i co chwilę proszę administratorów, aby mi je kasowali?”
I tu jest okazja ,aby na to pytanie odpowiedzieć.
Ba jakaż kuriozalna byłaby sytuacja gdybym np. komuś przyznał przed chwilą kilka tych zielonych punkcików i nagle ta osoba napisałaby coś według mnie głupiego Skrytykowanie tej osoby byłoby niezręczne ,więc musiałbym odpuścić krytykę, a to powoduje że miałbym nałożony pewnego rodzaju kaganiec.
A ja lubię wypowiadać się swobodnie.


Jeżeli mam ochotę połączyć te dwie rzeczy czyli „osobę” i „poglądy” to wtedy umawiam się z tym kimś w restauracji , w parku, u siebie w domu i tam przy piwku wymieniamy sobie poglądy i wtedy to jest rozmowa z „osobą”

Natomiast Ty wyraźnie uprzedzasz się do osoby , która wcześniej napisała coś nie po Twojej myśli.
A gdyby ta osoba napisała teraz ,że 2 x 2 =4 to też napisałbyś ,że to nieprawda i nie przyznałbyś racji tylko dlatego ,że masz do niej uprzedzenia z innych tematów?
@RSC-2
Mój post był skierowany do @BMH.

''Natomiast Ty wyraźnie uprzedzasz się do osoby , która wcześniej napisała coś nie po Twojej myśli.
A gdyby ta osoba napisała teraz ,że 2 x 2 =4 to też napisałbyś ,że to nieprawda i nie przyznałbyś racji tylko dlatego ,że masz do niej uprzedzenia z innych tematów?'' - Jestem uprzedzony do Managera bo to zwykły hejter. I oczywiście jestem w stanie poprzeć czyjąś KONSTRUKTYWNĄ krytykę nawet Managera, ale nie coś takiego co piszę on regularnie co jakiś czas w kierunku Adamka. Jeżeli napisałby swój post jeszcze raz, podpierając swoją wypowiedź jakimiś argumentami to mógłbym przyznać mu rację, ale takie przekręcanie czyiś nazwisk, imion to poziom podstawówki. Nie zaniżajmy poziomu tego forum popierając takich ludzi jak Manager, na prawdę...
(08-03-2013 01:49 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@BMH
Popierasz tego psychola?. Za taki post powinien dostać bana a nie punkt reputacji, ale widać na tym forum Manager znalazłby kilku przyjaciół... nie rozumiem dlaczego redaktorzy go tolerują.

Co znaczy popieram... najnormalniej rozsmiszylo mnie to co napisal(rzygi rozjebalski buhahaha, no nie moge!!!).Big Grin Ja traktuje to w kategorii dobrego humoru, a nie jedynej prawdy... podobne posty(ktore akurat mi poprawia humor) zawsze wyroznie plusikiem. Chyba mi wolno, co?
@AdamekFightPL
No to ładne jaja.
Wyszło całkowite nieporozumienie.
Myślałem ,że to pod moim adresem i że mój post uznałeś jak nieuzasadnione poparcie.
Niepotrzebnie produkowałem się takim długim tekstem.
Nie zauważyłem „adresata” przed tekstem.[A czy na pewno był od początku?]
Jeżeli tak to chyba starzeję się…………
Nie dość ,że jestem wolniejszy to jeszcze ślepy i nie trafiam celnie.
Obym tylko jak Albert nie wyleciał z ringu.

Przepraszam.
@RSC-2
Mój post nie był więc adresat był od początku.

@BMH
Nawet śmianie się z czyjegoś idiotyzmu nie zbyt dobrze o nas świadczy. Tak już jest.
(08-03-2013 05:59 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@BMH
Nawet śmianie się z czyjegoś idiotyzmu nie zbyt dobrze o nas świadczy.

Szczerze... dla mnie jego post byl i tak lepszy/smieszniejszy, niz twoj pusty smiech, czy krytyka z golego tylka Davida Haye, i zauwaz ze nikt nie pisal, ze jestes psychol, czy inne epitety. Haye zrobil biznes, a Adamek dal dupy bo zachowal sie jak ostatni prostak!
Pamietaj o gustach sie nie dyskutuje, a mnie tamten post rozsmieszyl(bedziesz mnie obrazal, bo mam inne poczucie humoru?? To dopiero jest "madre")... i nie jest wazne, czy sie zgadzam trescia tamtej wiadomosci, czy nie... chodzi o forme tego co napisal M.S... jak dla mnie beka, i za to ten plusik.Big Grin
Druga sprawa, to wyzywajac kogos od psycholi, czy idiotow, a idac dalej sugerowac cos w moja strone: "Nawet śmianie się z czyjegoś idiotyzmu nie zbyt dobrze o nas świadczy", jest gowniarskie.

Na przyszlosc skup sie na postach, a nie oceniaj mnie, badz co badz ublizajac mi. Masz odemnie minusa, bo rozmywasz temat, i robisz dziecinne sugestie w strone autora, a nie samego postu.


Zeby calkiem nie rozmywac tematu napisze cos o Adamku... nie wiem kogo sobie wezmie na najblizszego rywala, ale mam wrazenie, ze Tomasz sie konczy, i kazdy rywal na poziomie Cunna, czy Chambersa, moze gladko wypykac Polaka. Z tego tez powodu, nie licze, ze jego rywalem na najblizszy termin bedzie ktos solidny, a najpredzej spodziewam sie jakiegos "ogorka", a pozniej kogos o zblizonym poziomie... moze Banks? Przyznam, ze rewanz z Banksem zobaczylbym chetnie, mimo iz walka jak dla mnie bez faworyta.

Co do Pulewa, to Goral dobrze zrobil z biznesowago punktu widzenia, bo jak dla mnie przegralby ta walka do jednej bramki.
@BMH
''Szczerze... dla mnie jego post byl i tak lepszy/smieszniejszy, niz twoj pusty smiech, czy krytyka z golego tylka Davida Haye, i zauwaz ze nikt nie pisal, ze jestes psychol, czy inne epitety. Haye zrobil biznes, a Adamek dal dupy bo zachowal sie jak ostatni prostak!'' - A czy ja napisałem o kimś, że jest psycholem czy ''inne epitety'' ? nie wkładaj mi do ust czegoś czego nie powiedziałem.

''Pamietaj o gustach sie nie dyskutuje, a mnie tamten post rozsmieszyl(bedziesz mnie obrazal, bo mam inne poczucie humoru?? To dopiero jest "madre")... i nie jest wazne, czy sie zgadzam trescia tamtej wiadomosci, czy nie... chodzi o forme tego co napisal M.S... jak dla mnie beka, i za to ten plusik.'' - Przeczytaj dokładnie mój ostatni post do ciebie. Napisałem, że śmianie się z czyjegoś idiotyzmu niezbyt dobrze o NAS świadczy. Nie miałem tutaj na myśli konkretnie ciebie... a tym bardziej nie obraziłem ciebie... Prędzej to ty obraziłeś mnie w swojej pierwszej części posta. Btw. jeżeli śmieszy cie, że ktoś przekręca nazwisko na ''Rozjebalski'' no to jesteś zwykły prostak tak samo jak osoba, która to zrobiła i nie potrafisz uszanować czyjegoś nazwiska. I masz rację, nie odniosłem się do postu Managera tylko do stylu w jakim go napisał. Chamstwa w przeciwieństwie do ciebie nie toleruje, tak już zostałem wychowany.
"Prędzej to ty obraziłeś mnie w swojej pierwszej części posta"

Slucham??Smile

Obraziles to mnie ewidentnie ty, mimo ze powinno zwisac ci moje poczucie humoru, czy to komu i za co daje plusy!! Ja pisalem o Tomaszu Adamku ty prawdziwym, a nie wirtualnym-to dla sprostowania gdybys nie zalapal.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie