Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
No ja już też nie wiem co myśleć to Tomaszu,kręci i kręci,ciekawe co wykręci,ale ja to czarno widzę.Już dawno przestałem mu kibicować,ale on konsekwentnie zwiększa moją niechęć do siebie.
Adamkowi odbiło, tyle w temacie. Zmienia zdania niczym baba w ciąży... choć nie powiem... ma do tego prawo, ale nie ma co zwracać uwagi na jego ''doniesienia''. Trzeba czekać na oficjalne potwierdzenia.
Hmmm, ciekawa informacja. Adamek już nie należy do stajni Main Events. W takim razie dlaczego Duva pozwoliła zwałować Cunninghama skoro wiedziała, że to ostatnia walka Adamka dla jej grupy...
Też mnie ta informacja zaskoczyła. Przecież wcześniej walka z Kliczko miała być ostatnią walką Adamka pod skrzydłami Main Events. Potem coś wyszło, że jednak samemu ciężko itd. Adamek nie chciał długo czekać na kolejną walkę, był kontrakt z ME i niedługo potem walka z Aguilerą.

I tak jak gdyby nic Duva wystawiła Adamka do walki z Cunninghamem, wiedząc, że Adamek od niej odchodzi?

Coś mi tu nie gra...
To potwierdzone informacje? Jeśli tak to duże zaskoczenie. Ciekaw jestem z kim się zwiąże teraz Tomasz. Na pewno nie Don King,GBP... Może Floyd go skusi? Tongue I pytanie tutaj : jaki wpływ na odrzucenie oferty Puleva miało rozwiązanie umowy z ME?
Może KP i łatwa do uzgodnienia walka ze Szpilą ;p

Albo Silesia Boxing u Snary i gale na salach gimnastycznych.
Dziwne... Adamek bez grupy promotorskiej... teraz może polegać jedynie na Las Vegas i Polsacie.
Co się dziwić, grzywna w drodze za jazdę po pijaku, więc zaczął zaciskać pasa i w ramach oszczędności zrezygnował z rudej promotorki. Został mu już tylko Rzygi Rozjebalski, trener Łogeł i Kownacki za sparingpartnera (ha ha ha). Normalnie Dream Team. Rok 2013 będzie rokiem bardzo szczęśliwym, albowiem powiadam Wam, iż koniec Adamka jest bliski. Biada mu, po trzykroć biada! W końcu skończy się robienie szopki z wagi ciężkiej i wciskanie kitu tym mniej kumatym kibicom. Bokser, który nie potrafi gładko wygrać z jednorękim rywalem, powinien czym prędzej zmienić zawód i zacząć sprzedawać ciupagi na Krupówkach. Adamek był zawsze na maxa przereklamowany, a w HW to już masakra normalnie. Od początku to mówiłem.
(08-03-2013 11:35 AM)ManagerSilnego napisał(a): [ -> ]Co się dziwić, grzywna w drodze za jazdę po pijaku, więc zaczął zaciskać pasa i w ramach oszczędności zrezygnował z rudej promotorki. Został mu już tylko Rzygi Rozjebalski, trener Łogeł i Kownacki za sparingpartnera (ha ha ha). Normalnie Dream Team. Rok 2013 będzie rokiem bardzo szczęśliwym, albowiem powiadam Wam, iż koniec Adamka jest bliski. Biada mu, po trzykroć biada! W końcu skończy się robienie szopki z wagi ciężkiej i wciskanie kitu tym mniej kumatym kibicom. Bokser, który nie potrafi gładko wygrać z jednorękim rywalem, powinien czym prędzej zmienić zawód i zacząć sprzedawać ciupagi na Krupówkach. Adamek był zawsze na maxa przereklamowany, a w HW to już masakra normalnie. Od początku to mówiłem.

Sorry za offtop
O kurde.. masz sile przebicia, i piszesz po mistrzowsku. Kazdy podobny post, bedzie z mojej strony nagradzany punktem w reputacji.Dawno sie tak nie usmialem.Big Grin
@ManagerSilnego
Urzekła mnie Twoja historia... na prawdę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie