Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Spodenki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, słuchajcie szukam od dawna oryginalnych spodenek everlasta - czarnych ALE, nie takich klasycznych jakie nosił Andrew Gołota a nosi Masternak. Chodzi mi o wersję krótszą, taką jak nosił Mike Tyson. Na oficjalnej stronie Everlasta są spodenki 21' i 24'. Podejrzewam, że chodzi własnie o ich długość ale boję się bawić w zakupy ze Stanów. To na pewno nie jest tanie a w przypadku reklamacji będzie to już kompletnie nieopłacalne. Czy ktoś z czytających ten post, miał styczność z Polskim sprzedawcą tego produktu? Czekam CIERPLIWIE na odpowiedzi, gdyż zdaję sobie sprawę, że może być tak, że odpowiedzi nie otrzymam wcale ;] Może jednak?
chodzi Ci o sprzęt z everlast.pl ?
Zrobiłem z Polską stroną dwa interesy. Nie narzekam wcale. Dostałem co chciałem.
Choć gdy za drugim razem nie napisali pod reklamą sprzedaży produktu jaki ch*owy jest rzep w rękawicach i byłem trochy zły.
Na tamtej stronie nie znalazłem czego szukam. W tym właśnie problem, że wszystkiego nie mają.

janekkowalski

próbowałeś z ebay`em? Często kupuje przez niego i jest spoko, podana jest cena wysyłki itp. No ale oczywiście gorzej z reklamacją, nie wiem jak to wtedy działa:/
@janekkowalski
Nie. Ale dzięki za radę. Poszukam.

Mam szukać na ebay.pl czy ebay.com? A może są już połączone?
Ebay.com . Osobiście, także kupowałem sprzęt bokserski przez ebay, bo w polsce to jest wybór jak w wiejskim sklepie. Tylko szukaj wysyłki na cały świat, będzie pisać (worldwide), lub może być też wysyłka europejska.
http://www.ebay.com/itm/Everlast-Standar...20ce9ead45

No i znalazłem. Dzięki bardzo. Temat do zamknięcia!
Przekierowanie