Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kamila Wybrańczyk - Talent?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przeglądając YT natknąłem się na amatorskie nagranie Kamili Wybrańczyk, większość z Was pewnie kojarzy ją z tego, że jest dziewczyną Artura Szpilki. Natomiast nie wiem czy wiele osób wie, że dziewczyna ta posiada nie przeciętny talent muzyczny. Oceńcie sami:


Nie skomentuje tego, napisze tylko, że nie jestem pozytywnie zaskoczony.
@AdamekFightPL

Zastanawiam się czy włączyć ten filmik, bo jeśli jest to poziom Kliczkowej to nie chcę. Uszy mi nie odpadną ?
Przeżyjesz, ale twoje życie już nigdy nie będzie takie samo jak przedtem.
@Pakman
Bardzo ładnie zaśpiewana piosenka, można słuchać...

@BigEgo
Nie rób z siebie idioty...
Jak będąc laikiem muzycznym możesz oceniać, że ma talent? Dziewczyna jest krytykowana przez nie tylko speców muzycznych. Ostatnio nawet, gdy wjeżdżała na Adamka skrytykował ją redaktor boxingnews bodajże i co za tym idzie, link do materiału został podany w artykule i nic nie znalazłem pośród setek komentarzy o jej talencie.

Oczywiście ten mój ostatni komenatrz pod tym postem nie był na serio, ale idioty z siebie nie zrobiłem, bo nim nie jestem.
@BigEgo
A skąd wiesz, że jestem laikiem muzycznym? potrafię ocenić kiedy ktoś potrafi śpiewać a kiedy nie. Założyłem ten temat i podałem link do tego filmu żeby ludzie sami stwierdzili czy ma talent czy nie. Większość ocenia te dziewczynę przez pryzmat jej związku ze Szpilką. Wjeżdżała na Adamka bo ma swoje powody, dla których to robi. A redaktorzy boxingnews nałogowo nacierają na Szpilkę jego dziewczynę... a sami są przydupasami Marcina Najmana. Zwłaszcza Razor, którzy liże dupę Najmanowi,który jest jeszcze gorszy od Szpilki, przy każdej okazji...
Nie wiem czy AFPL jest laikiem muzycznym, ale tańczyć to on umie Wink
@Pakman
Zwłaszcza Gangnam Style Wink
Chętnie bym obejrzał twój taniec.
Stron: 1 2
Przekierowanie