Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Donaire vs Rigondeaux
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Jakaś transmisja w Polskiej TV?
@Jerome
Na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra od 4:00.
@Szakal
A napiszesz coś więcej o tej walce z Twojego punktu widzenia? jak rozkładasz szansę obu zawodników? kto według Ciebie jest faworytem?
Szakal na pewno stawia na Donaire Big Grin
@Matys
O tym akurat wiem, napisał to na pierwszej stronie tematu. Jednak to, że stawia na Szakala nie znaczy, że uważa go też za faworyta Big Grin
Szybkość i doświadczenie będą po stronie filipińczyka, ale cała reszta to atuty Rigo, który zaprezentuje taki boks, jakiego świat nie widział od bardzo dawna.
Rigo dziś pokaże swój geniusz. Donaire jest świetny ale Szakal dziś go zje.
Jest na Polsacie Sport? Czy na extra tylko?
Na ważeniu Nonito emanował pewnością siebie, a Rigo sprawiał wrażenie trochę przestraszonego i nawet nie chciał patrzeć przeciwnikowi w oczy. Dziwna sprawa, choć wiem, ze to wcale nie musi mieć przełożenia na działania w ringu.
Czekam na walkę i doczekać się nie mogę.Donarie pokona Rigo, on miał już problemy w innych walkach .Dla mnie walka z Mathebulą, pokazała że nawet z tak "Dziwnie walczącym bokserem" Donarie daje radę.Rigo w walce z Robertem Marroquin został zaskoczony dwa razy i to dwoma ciosami które są znakiem firmowym Nonito.Stawiam na Nonito Donarie przez ko, oczywiście mogę się mylić i jest to wysoko prawdopodobne, ponieważ Donarie pokazał już wszystko i kluczem w tej walce będzie postawa Rigondeaux.

FanBoksing

Zapowiada się naprawdę dobra walka, lecz wg mnie Rigondeaux nie ma szans. Co do transmisji to polecam http://streamonlive.com/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie