Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najlepsza Epoka Boksu-rankingi TOP 10 HW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje rankingi TOP 10 HW ALL TIME

Mój ranking Top 10 (pod względem dominacji w epokach,dekadach)

1 Joe Louis
2 Lennox lewis
3 Muhamad Ali
4 Władimir Kliczko
5 jack johnson
5 Mike Tyson
6 Jack Dempsey
7 larry holmes
8 Rocky Marciano
9 James J. Jeffries
10 Evander Hollyfield

Top 10 pod względem wojen i wymagających rywali


1 Muhamed Ali
2 lennox Lewis
3 Evander Hollyfield
4 Ridick Bowe
5 joe Louis
6 George Foreman
7 joe Frazier
8 Mike tyson
9 Larry Holmes
10 jack Dempsey


Face to face

1 muhamad Ali
2 Lennox lewis
3 George Foreman
4 Mike Tyson
5 Evander Hollyfield
6 Ridick Bowe
7 Larry Holmes
8 Joe frazier
9 Joe Louis
10 Vitalij Kliczko lub Tucker lub Marciano
Jak dla mnie zdecydowania lata 90te.. nie zapomniane klimaty i bogata jak nigdy szczególnie w Amerykanskich bokserów waga ciężka.
Można było o niej pisać i pisać w kółko. w niższych wagach też było kolorowo m.i.n dzięki takiemu Hamedowi czy Barrerze.. ahh..
Top 10 pod względem wojen i wymagających rywali

Pod względem wojen tak? Ciekawe, Bowe na 4, Frazier na 7.
Pooglądałem sporo HW ostatnio i pokuszę się o jakiś ranking 1996 - 2007.
Tu jestem najlepiej zorientowany.
Czekamy Big Grin


W ankiecie zaznaczylem 90-te. Wahalem sie nad 70-tymi, ale mimo wszystko wiecej klasowych bokserow bylo 20 lat temu - dawali tez wiecej dobrych walk choc porownywac te dwa okresy to jak porownywac ferrari z lambo ; )
Ja wybrałem 70 lepszy klimat większa zacíętość i serce do walki bokserów z tamtych lat no i trzej królowie tamtego okresu wydają mi się lepsi od dominatorów z 90.
Nie moge znalezc tematu który zalozyl BMH o zmarlych a wiec pisze tu-
W wieku 74 lat
zmarł były mistrz świata wagi
ciężkiej, Jimmy Ellis (40-12-1, 24
KO).
Co to za ranking face to face? Chodzi o show na ważeniu? Czy o to, kto najdłużej wytrzymuje wpatrywanie się w oczy przeciwnika?
(13-12-2014 03:47 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Co to za ranking face to face? Chodzi o show na ważeniu? Czy o to, kto najdłużej wytrzymuje wpatrywanie się w oczy przeciwnika?

H2H, kto by wygral. Nie patrzy sie na osiagi, tylko bardziej przypomina to zabwe "kto z kim, gdyby", czy fantasy matchup.
Przekierowanie