Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Nie dziwie się że z Polskim boksem jest tak źle jak na zgrupowaniach musisz zwalić komuś konia.W gorszym przypadku dostaniesz kose pod żebro.Tongue
@BESTIA
Nie tylko na zgrupowaniach, w niektórych gimnazjach tak jest, hehe. A tak na serio to myślę, że aż takiego terroru na zgrupowaniach nie ma. Gdyby tak było to boks amatorski w naszym kraju kompletnie by nie istniał Big Grin
Trzeba założyć nowy temat: Walenie konia w polskim boksie. Czy to główny problem słabości polskiego boksu amatorskiego?
Nie było mnie tu parę dni a tu prosze jakie tematy.....myślałem że fora pomyliłem....
Ten koles zaklada konto tylko aby reklamę wkleić
Ciągle nowi kolesie po 3 posty piszą. Nie nadążam czytać dziś. Banuj BESTIA.
A dziwiłem się czemu gość się zaloguje i zaraz jest zbanowany. BESTIA, kupe roboty dzisiaj masz: )
Nie ma mnie w domu i jedyny dostęp do neta daje mi telefon ale jakoś daje radę.Zgłaszajcie takie posty bo to znacznie ułatwia mi sprawę.
Krzysztof Zimnoch pokonał jednogłośnie na punkty Mateusza Malujdę. Wynik nie jest zaskoczeniem, ale szczerze to liczyłem, że Mateusz pokaże nieco więcej...
Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że Zimnoch (podobnie zresztą jak Szpilka) z walki na walkę robi postęp. Wczoraj walczył bardzo mądrze i dobrze taktycznie. Oczywiście nie był to przeciwnik pokroju Mike'a Mollo, mimo to myślę, że gdyby doszło do walki Artura z Krzyśkiem byłyby spore emocje. Oceniając ostatnią dyspozycję jednego i drugiego to kto wg Was ma większe szanse na dzień dzisiejszy na zwycięstwo? Ja mimo wszystko stawiałbym na Artura.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie