Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: sporty do uprawiania ze znajomymi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ze znajomymi to ja gram w ringo Smile
siatkówka plażowa,koszykówka,rugby też jest spoko Smile byleby każdemu się to podobało i czerpał z tego jakąś radość i miał chęci systematyczne grać,by zawsze ekipa była pełna.
Ja ostatnio gram w tenisa na tartanie i jest mega Big Grin
Sander
Tenis jest fajny, lubię czasem popykać, ale nie wiem czemu po dwóch piłkach nie mam siłyTongue
Ja również bardzo lubię grać w tenisa, ale nie ukrywam, że początki z rakietą były dosyć trudne. Mój znajomy, z którym zaczynałam był już na dość zaawansowanym poziomie więc dawał mi w kośćSmile
Witam wszystkich bardzo serdecznie:-)
ja od czasu do czasu spotykam się ze znajomymi na siatkówce, mamy dostęp do niewielkiej sali ale spokojnie da się pograć i pogaddać, przynajmniej jest okazjaSmile Pozdrawiam

____________________
Wpuszczamy tylko niskie ceny na nasze strony. windykacja toruń Sprawdź!
Ja od zeszłego roku gram ze znajomymi w tenisa, to było zawsze moim wielkim marzeniem i sprawia nam to wielką frajdę choć początki były tragiczne i komiczne ale jakoś poszło i coś tam już sobie gramy.

____________________
Nie rzucamy słów na wiatr http://szkoleniasemper.pl sprawdź!
Ja jeżdżę na rowerze ze znajomymi, obieramy jakiś ciekawy cel i jedziemy na cały dzień, zatrzymując się na jakimś grillu albo na pikniku z kanapkami z koszyka.
Stron: 1 2
Przekierowanie