Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tajemnicze zabójstwa i samobójstwa osób wysoko postawionych i elity intelektualnej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1.W przeddzień Wigilii 2010 roku wiesza się na kablu od odkurzacza Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny tajnej kancelarii premiera Tuska.

2. "Zmarł" 31.03.2010r. Prof.Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach czarnych skrzynek z CASY. Przypominam w wypadku CASY śmierć poniosło większość polskiego dowódzctwa lotniczego.

3.W czerwcu 2010 roku umiera w tajemniczych okolicznościach w Moskie operator Faktów TVN Krzysztof Knyż rejestrujący kamerą "na żywo" miejsce tragedii smoleńskiej. Reporter TVN Wiktor Bater żyje, ale do tej pory nie pojawia się na wizji.

4.Dokładnie 18.04.2010 r "zginął w wypadku samochodowym" Mieczysław Cieślar " miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A.Plicha po katastrofie (!)

5.W wypadku samochodowym w czerwcu 2010, na kilka dni przed wyjazdem, ginie szef grupy polskich archeologów mających zbadać miejsce katastrofy pod Smoleńskiem prof. Marek Dulinicz.

6. 12 czerwca 2010 W Wejherowie wiesza się oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego. W wejherowie jest Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej. Jak nieoficjalnie ustalił portal tvp.info, żołnierz był oficerem i posiadał wysoką klauzulę dostępu do materiałów niejawnych. Znaleziono go powieszonego.

7.W październiku 2010 roku odnajdują się poćwiartowane zwłoki Eugeniusza Wróbla, eksperta lotniczego.

8. W 2011 roku dowiadujemy się o odnalezieniu zwłok szyfranta Służby Wywiadu Wojskowego Stefana Zielonki. Szyframt Zielonka był expertem w swoim fachu, wyszkolił wielu swoim następców miał dostęp do najtajniejszych dokumentów Polski i NATO.

9. W grudniu 2011 roku w pokoju hotelowym na urlopie w Indiach wiesza się Dariusz Szpineta, ekspert lotniczy, autor opracowania "Operacja - kłamstwo smoleńskie".

10. 16.06.2012 "samobójstwo" popełnia były generał twórca GROMU Sławomir Petelicki - generał jawnie krytykował rząd premiera Tuska i domagał się profesjonalizmu w badaniu tragedii w Smoleńskiej.

11.W październiku 2012 popełnia "samobójstwo" Remigiusz Muś jeden z głównych świadków w śledztwie Smoleńskim."

12. 10 grudnia 2012 w Warszawie zamordowano Krzysztofa Zalewskiego, eksperta lotniczego badającego katastrofę smoleńską.Wczesnym popołudniem - po godzinie 13 - do siedziby wydawnictwa Magnum-X przy ulicy Grochowskiej na warszawskiej Pradze wtargnął mężczyzna, który zadał kilka ciosów nożem 46-letniemu Krzysztofowi Zalewskiemu. Mężczyzna zmarł na miejscu.
Należy dodać jeszcze:

14. Andrzej Lepper - Dziwna samobójcza śmierć lidera Samoobrony, powiesił się w warszawskim biurze. Rodzina i bliscy mówili po tragedii , że nie miał on żadnych kłopotów zdrowotnych, że był silnym psychicznie człowiekiem.

15. Ryszard Kuciński – prawnik A.Leppera – „zmarł” w maju 2011 r.

16.Wiesław Podgórski – był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

17. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.

18. Róża Żarska – adwokatka Leppera – „zmarła” w lipcu 2011 r. w Moskwie.

19. Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.

20. Henryk Szumski zamordowany 30.01.2012r. przez własnego syna, generał broni WP, szef Sztabu Generalnego, członek Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

21. 55-letni płk Leszek Tobiasz to główny świadek w tzw. aferze marszałkowej, bliski współpracownik byłego szefa Wojskowych Służb Informacyjnych Marka Dukaczewskiego, żołnierz byłych WSI. 1 marca płk Tobiasz miał po raz pierwszy zeznawać przed sądem w sprawie rzekomej korupcji przy weryfikacji żołnierzy WSI. Miała też być przeprowadzona jego konfrontacja z Bronisławem Komorowskim.
Najlepsze jest to, że każdy popełnia samobójstwo w piątek. Zapomniałeś o samobojstwach wszystkich świadków w sprawie "Olejnika". Nazwisko zmieniłem celowo.
No i właśnie jak się czyta o tych tajemniczych zgonach to człowiek sobie myśli "gdzie ja właściwie żyję" i "wiem, że nic nie wiem, może to bezpieczniej nic nie wiedzieć".
Statystycznie, to wręcz nieprawdopodobne, aby w tak wąskiej grupie, jak eksperci od lotnictwa, doszło w tak krótkim czasie do tak wielu dziwnych i tajemniczych zgonów. Więcej nie napiszę, bo na tym forum nie chciałbym wdawać się w polityczne dyskusje. Robię to w innych miejscach, gdzie nie jestem moderatorem.
pyra90
Leci punkt reputacji świetny wątek.
Wielu tych którzy znali prawdę o Smoleńsku też już z nami nie ma..
WP

- Przed wylotem do Katynia
mój mąż mówił, że
otrzymał informacje o
planowanym zamachu na
statek powietrzny.
Powiedział, że służby
specjalne chyba wiedzą, co
robią. Nie miał pojęcia o
jaki statek powietrzny
chodzi - mówiła Ewa Błasik,
wdowa po generale
Andrzeju Błasiku, b.
dowódcy Sił Powietrznych
RP podczas posiedzenia
sejmowego zespołu ds.
wyjaśnienia katastrofy
smoleńskiej.
(21-03-2013 11:42 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Wielu tych którzy znali prawdę o Smoleńsku też już z nami nie ma..

Sander coś sugerujesz...?


Ta wypowiedź wdowy po Błasiku jest fantastyczna, ma szansę dołączyć do zespołu największego błazna RP - Antoniego Macierewicza...
Dziwi mnie, że pani Błasik przypomniała sobie dopiero ponad 3 lata po katastrofie. Ale nie ma się co dziwić, co tam taka błahostka nic nie znacząca, nie mająca nic wspólnego ze sprawą...
@Martin
był czas, że żyłem Smoleńskiem 24/7.
Stron: 1 2
Przekierowanie