Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Życie prywatne, a sympatie kibiców. Rozmowa ojca z synem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
@Maynard.
USA to w zasadzie kraj dość tolerancyjny.
Dlatego gdy już na kogoś „wyjadą” na jakimś tle [np. rasowym], to należy rozumieć ,że jest to wyjątkowy……..

Dodam jeszcze ,że chyba nie ma drugiego takiego boksera , który na galach w USA byłby tak wygwizdywany i któremu by tak ubliżano jak Floydowi
(09-12-2012 11:17 AM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Mogłem tego dowcipu nie pisać , ale po raz drugi wciągnąłeś mnie w „pułapkę” aby mieć powody do naśmiewania się.
RSC-2, wrzuć na luz. Nikt się z Ciebie nie naśmiewa. Po prostu zrobiłeś taką tajemniczą atmosferę wokół tego "szczególnie pikantnego" kawału, że spodziewałem się czegoś naprawdę wyjątkowego. A to okazał się po prostu dobry kawał, ale przynajmniej ja nie widzę w nim nic "szczególnie pikantnego".
Metzger

Było trochę ironii z tą "pułapką" i "naśmiewaniem się"


Ale jest dobrze.

[Robię wokół siebie trochę "szumu" jak Mayweather. Kawał był po cenzurze i "pikantne" fragmenty zostały wycięte"]
Metzger
RSC-2 to po prostu mistrz marketingu i reklamy Big Grin
Wszyscy czekaliśmy na ten kawał jak na walke Manny - JMM
a fajerwerków nie było. dobrze że jakies PPV nie zarządał czy coś.
RoyJonesJr

Że też nie wpadłem na ten pomysł ,aby ten dowcip sprzedać w PPV.
Mogłeś wcześniej podsunąć mi ten pomysł.
Cena abonamentu 5 zł. a o dochody mógłbym być spokojny bo są tu tacy co nawet najpierw wysłaliby mi pieniądze.
Roy powinieneś zostać moim doradcą od marketingu bo widzę że jesteś lepszy ode mnie.
[A Maynard tylko czeka czy znowu z forum nie zrobią mu allegro.]
Nie ma sprawy. brzmi nieźle nazwiemy sie TOP ROY. Big Grin a ja będę Jones Arum.
Ty pomyśl dobrze co tu jeszcze sprzedac. jakis mały bazar otowrzymy Big Grin
Maynard bedzie robił za sanepid.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie