Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mateusz Rzadkosz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałbym poznać wasze zdanie na temat jednego z bardziej perspektywicznych amatorskich bokserów w Polsce. Walczy w wadze półciężkiej. Miał nawet okazję walczyć na Polsacie Sport http://www.youtube.com/watch?v=mFE6qsfAKqM . A tutaj ciekawy wywiad z jego udziałem http://www.youtube.com/watch?v=kFlKUgVxCRQ
Wypowiada się do rzeczy, trenuje go sam Andrzej Gmitruk. W treningach pomaga mu Mateusz Masternak. Ciekawa postać w polskim boksie amatorskim .
Sądzę, że trener Gmitruk zrobi z niego zawodnika jeszcze w amatorstwie. Niestety teraz każdy prospekt przechodzi na zawodostwo... Specjalnie się temu nie dziwię, ponieważ amatorka, szczególnie w Polsce stoi bardzo nisko. Maszynki zepsuły piękno amatorstwa. Rzadkosz ma warunki, by coś osiągnąć. Chodzi mi o trenowanie z najlepszymi w swoim fachu już od małolata.
Na tą chwile Rzadkosz, prócz dobrych warunków do trenowania nie ma nic, co mogłoby tytułować go prospektem. Prócz vicemistrzostwa Polski nic poważnego nie osiągnął. Jego plusem może być pracowitość i chęć uczenia się ale samym uporem za wiele się nie osiągnie. Fajnie, że redakcja promuje młodych, polskich amatorów, ale na sam początek nie zapominałbym o tych, którzy najlepiej rokują na przyszłość jak Łęgowski, Dąbrowski ,bracia Kozłowcy, Sobierajski czy Smerdel.
I ten ów Mateusz Rzadkosz w końcu przechodzi na zawodowstwo. Nie znam w ogóle człowieka, ale życzę mu powodzenia i dumnego reprezentowania naszego kraju na zawodowych ringach.
Przekierowanie