Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kadencja Braci trwa...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
"Dziwne", że wiem. Dotychczas jednak radził sobie jako Kubańczyk ;] Solis też może, Gamboa również.

Bardziej mnie interesuje jednak Vitali...
Haye właśnie odnowił brytyjską licencję.
Temat znowu stał się bardziej aktualny po tym, jak najbardziej ceniony prospekt HW, czyli Price poległ z Thompsonem, którego Władimir nie tak dawno zdeklasował. Kto pokona Władimira Kliczkę w ringu (bo Witalij już raczej chyba nie zawalczy)?

Panuje raczej consensus, że musi być to bokser spełniający następujące kryteria: dobre warunki fizyczne (min. 195 cm), silny cios, technika i szybkość co najmniej przyzwoite. Price jako jedyny spełniał te warunki, ale zgubiła go szklana szczęka, więc należałoby dodać jeszcze jedno kryterium: dobra odporność na ciosy.

Niestety, takiego boksera nie ma. Haye, Stiverne, Arreola, Adamek, Powietkin, Bojcow, Banks, Jennings, Abdusalamow są za mali. Wilder jest za wolny, Helenius za słaby technicznie, a Fury i Pulew mają za słaby cios. Gdybym jednak miał wybierać , to postawiłbym na Heleniusa, jak tego, kto ma największe szanse na znokautowanie Władimira. Skoro Wach trafił Władimira lucky punchem w 5 rundzie, to znacznie szybszy ( a poza tym zbliżony charakterystyką do Wacha) Helenius pewnie w czasie walki trafiłby czysto 3-4 razy i to mogłoby wystarczyć.
Moimi faworytami są Fury który jest młody i ma jeszcze czas, Wilder świetny atleta.
Patrzyłem na boxrecu daty pojedynków Vitalija. Teoretycznie powinniśmy już chociaż znać rywala. Opóźnia się coś jego powrót.

Władimir też coś się ociąga.
Wg Bilda rywalem Władimira będzie Pianeta, a więc jak zwykle wielkie emocje i niezwykle wyrównana walka nam się szykuje. Co do Witalija, to myślę, że będzie to Haye bądź Fury.
Boxrec to potwierdza. Nienawidzę Włada co raz bardziej...
Pianeta pokonał raka,to dopiero sztuka.Nich se chłopak zarobi i za bardzo nie dostanie po głowie,choć to drugie wydaje się mało realne.

Problem w tym że tak naprawdę to niewielu jest godnych rywali dla Kiczki chcących z nim walczyć.Povietkin sam sobie nagrabił i teraz Władek ma prawo go pozwodzić troszkę.Zresztą to zawodnik Sauerlanda,a z jego zawodnikami będzie ciężko się dogadać ze względów telewizyjnych.
Zresztą patrząc na rankingi to naprawdę ciężko znaleźć rozsądnego rywala dla Włada.
Haye drugi raz wracający z emerytury dałby więcej na każdej płaszczyźnie niż ten Pianeta.

Możecie to wziąć jako standardową promocję Hayemakera z mojej strony ale taka jest prawda.
Pewnie tak,ale on już miał swoją szansę,do tego on nie zabiega jakoś o rewanż z Władem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie