Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wołodymyr Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Haye,Povetkin,Peter , Rahman, oni wszyscy twierdzili że znaleźli sposób na Władimira,jak się skończyło to my wszyscy wiemy Smile
Sposób na Kliczke ma się do tej pory póki nie przyjmie się pierwszego mocnego młota, potem wszystko ubywa jak bąbelki z Chińskiego Szampana,czyli w kilkanaście minut.
Tak się zastanawiam ile walk rocznie może dawać Kliczko? Miałem nadzieję na 3, ale wychodzi na to, że będą tylko 2, skoro pierwsza będzie dopiero w kwietniu. I tak się od razu zastanawiam, co z tymi gośćmi z eliminatorów? Pewnie mimo wygranych walk i tak będą musieli sporo się naczekać na swoją kolej. Sad

Powinno się jakoś zmusić Kliczko do 3 walk w roku. Ale jak?
@Wilczekstepowy
Federacje nie naciskają na Kliczko ze względu na pieniądze. Kliczko promuje sam siebie, zarabiając dużo przez co federacje też mają duży hajs. Tak samo jest z Mayweatherem. Myślisz, że gdyby taki Miguel Vazuqez zdobyłby pas w kategorii lekkiej i lekkopółśredniej federacje by trzymały? Nie, bo zarabią na nim grosze. PIENIĄDZE > Boks
Kliczko dopiero co bronił obowiązkowo od WBO i IBF czego od niego jeszcze wymagacie. Pewnie w 2015 będzie bronił z Furym jeszcze, a dalej w kolejce Cunningham/Glazkov.

WBA nie wystawia żadnych pretendentów bo oni w ogóle to odstawiają cyrki z tymi pasami.
Ja do Kliczko nic nie mam. Bardzo go lubię i chciałbym go w ringu widzieć, jak najczęściej. Na pewno częściej niż 2 razy w roku. Wink Ale ma już swoje lata i ciężko by pewnie było aby rocznie toczył 3 ciężkie pojedynki.
Akurat obowiazkowe obrony u Wladka wygladaja calkiem spoko. Dochodzi czasem do zgrzytow ze obowiazkowy Laepai dostaje walke wczesniej niz pierwszy obowiazkowy Pulew ale mozna to wybaczyc. Ja wierze w ten kontrakt na HBO ktory powinien definitywnie zamknac drzwi do walk o tytul dla bokserow na poziomie Mormecka czy Wacha albo Pianety.

Teraz Jennings, potem Fury, potem jakis Perez na odbudowe i np walka ze Stivernem i rewanz z Furym. Tongue
@Gogolius
Twoja wiara w Fury'go wręcz powala, no ale niech Ci będzie.
Po wygranej nad Jenningsem i Furym chciałbym zobaczyć Władka w walce o pas WBC ze zwycięzcą Stiverne/Wilder.
Nie no, trochę to z przymrużeniem oka piszę. Nie ma boksera z którym Kliczko nie byłby faworytem w HW, ale Fury'emu daje największe szanse. Trochę życzeniowo rzecz jasna, ale ktoś Ukraińca musi strącić z tronu.
(01-01-2015 05:29 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Trochę życzeniowo rzecz jasna, ale ktoś Ukraińca musi strącić z tronu.

Ja już jakiś czas temu przestałem się łudzić, że ktoś taki się znajdzie, ale Fury to obecnie chyba największa nadzieja choć ja naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić przegrywającego Władimira z Tysonem.
Jednym ze sparingpartnerów Kliczki do walki z Jenningsem (?) ma być Joseph Parker. Nowozelandczyk to jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej, będzie miał szansę podpatrywać mistrza.
A na walkę 25 kwietnia wciąż liczy Briggs, ale chyba sam Kliczko stwierdził już, że taka opcja nie jest poważnie rozpatrywana.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Przekierowanie