Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wołodymyr Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
@pyra90
Po pierwsze nie w przypadku Kliczki. Po drugie dawny prezydent tej federacji przecież nie żyje.
Po trzecie Don King nie przepuści okazji na milionową walkę z Władimirem.
Co się odwlecze to nie uciecze jedyne co może pokrzyzowac plany zarobku do odejście Wladzi na emeryturę,póki Stive ma pas to może sobie spokojnie zarabiać bez Kliczki czekając na walkę z nim,w moim odczuciu King byłby głupi jak by wystawił teraz Bermana na Kliczke
Ja tam jestem za walką Włada ze Stiwernem,a to z dwóch powodów.Po pierwsze i ważniejsze to boks traktuje jak sport(wiem,naiwniak ze mnie),a skoro mowa o sporcie to chcę unifikacji by nie było wątpliwości kto jest numero uno w danej wadze.Powód drugi to styl,w moim mniemaniu Stiwerne jest po prostu groźniejszy bo zawsze może wystrzelić jakąś bombą,Pulev ma za to dobrą technikę ale dość słaby cios,nie ma opcji by wypunktował Włada.
Pulev i jego walka z Kliczką to akurat ciekawa sytuacja, ponieważ mimo że jest czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej i udowodnił to w swoich walkach to ma w tej walce jeszcze mniej argumentów niż taki Lepai. On mógł chociaż trafić lucky punchem, a Pulev nawet takiej możliwości nie ma. Wszystkie jego atuty są również atutami Wladimira. Z tym że Wladimir jest w tym wszystkim o wiele lepszy. Mimo, że to walka topie HW i walka numeru jeden z numerem dwa lub trzy to Pulev ma jeszcze mniejsze szanse niż taki właśnie Lepai. Dziwna sytuacja ale takie są fakty.
(15-05-2014 06:53 PM)TonySoprano napisał(a): [ -> ]Ja tam jestem za walką Włada ze Stiwernem,a to z dwóch powodów.Po pierwsze i ważniejsze to boks traktuje jak sport(wiem,naiwniak ze mnie),a skoro mowa o sporcie to chcę unifikacji by nie było wątpliwości kto jest numero uno w danej wadze.Powód drugi to styl,w moim mniemaniu Stiwerne jest po prostu groźniejszy bo zawsze może wystrzelić jakąś bombą,Pulev ma za to dobrą technikę ale dość słaby cios,nie ma opcji by wypunktował Włada.


Wszystko pięknie i ładnie tyle że walka z Kliczka raczej emocji sportowych nam nie dostarczy a nowy mistrz zostanie zaklinczowany i zafaulowany na śmierć, gdzie tu sport?Dopóki jeden pas jest w USA to coś się dzieje i możemy mieć sportowe pojedynki na niższym poziomie bokserskiej finezji którą potrafią docenić tylko w Reichu, a gdzie indziej nieliczni.Oczywiście to tylko opinia.Dla mnie pas u Władka raczej oznacza calkowite przestanie oglądania walk o pas Hwd na żywo.Poza tym byloby sportowo gdyby teraz szansę dostał Bulgar który swoje zrobił i mu się to należy,a nie ze pan Władek czym prędzej chcę złapać pas bo może się okazać ze zacznie być ciekawie bez jego udziału. Niech sobie go bierze wtedy,jak Bermane będzie dobierał przeciwników tak jak on,bo wtedy rzeczywiście szkoda pasa.
Calaf
No widowiskowością to Wład nie grzeszy,ale to mimo wszystko najlepszy dziś ciężki i dla tego właśnie napisałem że wolę jego walkę z groźniejszym w moim mniemaniu Stivernem niż poprawnym technicznie Bułgarem z przeciętnym ciosem.Gdyby to ode mnie zależało to bym Puleva z Wilderem zestawił.
Nie licząc walki z Powietkinem kiedy jeszcze mieliśmy do czynienia z ciągłym klinczowaniem i faulowaniem ze strony Władka?
@Martin
Klitschko v Haye? Sytuacja z liczeniem może i była odpowiednią karą za upadek Haye'a akurat w tamtym momencie pojedynku. Były jednak momenty w których Klitschko ewidentnie naruszył przepisy jak choćby po jednej z bombek Hayemakera po której Wład złapał Brytyjczyka i wgniótł go w deski.

https://www.youtube.com/watch?v=eKzVaR84ohU

1:26:50 Bomba Haye'a ląduje na szczęce Ukraińca a ten klinczuje i wciska rywala w ziemię. W sytuacji gdy dostał już za to ostrzeżenie i zabrano mu punkt powinno się ponowić karę dla Klitschki. Czyż nie?
Ciekawe czy Władimir chciałby dojść do 70 zwycięstwa czy nie dba o liczby. Jeśli tak to trzeba się śpieszyć. Zostało 7 walk a 38 lat na karku. Wspaniali rywale na horyzoncie o ile sami się nie wyrżną. Pulev, Fury, Wilder, Jennings, Chisora... w międzyczasie na pewno będzie jakiś bum i na koniec Haye. Byłoby świetnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Przekierowanie