Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wołodymyr Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Obecnie widzę tylko trzech sensownych rywali dla Kliczki... Haye, Chisora, Adamek. Reszta jeżeli wyjdzie do Kliczki to tylko i wyłącznie po wypłatę.
(06-10-2013 01:28 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Obecnie widzę tylko trzech sensownych rywali dla Kliczki... Haye, Chisora, Adamek. Reszta jeżeli wyjdzie do Kliczki to tylko i wyłącznie po wypłatę.

Sure ?
@Pakman
Adamek wie jak się dobrać do Kliczki. Poza tym po tym co wczoraj zobaczyłem to wystarczy, że Adamek będzie balansował głową a nie zostanie trafiony prostymi Włada. Ogólnie nie taki Kliczko straszny jak go malują się okazuje... Wydaje mi się, że Władimira dopada wiek, wczoraj zadał mało ciosów a był pod koniec walki mega zmęczony. Nie twierdzę, że Adamek by to wygrał, zapewne nie, ale to jeden z trzech sensownych rywali dla Kliczków. Nie tylko pod względem sportowym, ale i finansowym.
Adamek sensownym rywalem dla Władimira??
@RedHawk - Nie skomentuję tego nawet...

Chyba tylko Mormeck był bardziej bezradny od Adamka spośród rywali braci w ostatnich latach.
Adamek to najbardziej beznadziejna opcja dla Władimira z top 15 obecnie.
(06-10-2013 01:33 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]@Pakman
Adamek wie jak się dobrać do Kliczki. Poza tym po tym co wczoraj zobaczyłem to wystarczy, że Adamek będzie balansował głową a nie zostanie trafiony prostymi Włada. Ogólnie nie taki Kliczko straszny jak go malują się okazuje... Wydaje mi się, że Władimira dopada wiek, wczoraj zadał mało ciosów a był pod koniec walki mega zmęczony. Nie twierdzę, że Adamek by to wygrał, zapewne nie, ale to jeden z trzech sensownych rywali dla Kliczków. Nie tylko pod względem sportowym, ale i finansowym.

Po pierwsze, wątpię, że obecny Adamek będzie wystarczająco szybki by unikać prostych Włada. To już nie jest demon szybkości i wyłapuje ciosy, których przyjmować nie powinien. Po drugie, nie wystarczy nie zostać trafionym, by wygrać walkę. Trzeba jeszcze samemu trafiać. A ja nie mogę sobie wyobrazić Tomka, który wymija lewą rękę Kliczki, doskakuje do niego, trafia i odskakuje nie zostając skontrowanym. Do tego Adamek również może być ściągany i męczony jak Povietkin. A fizycznie Polak jest od Władzia zdecydowanie słabszy. Doktor Stalowy Klincz się starzeje, ale Adamka też to dotyczy. I mimo wszystko uważam, że czas łaskawiej obchodzi się z Ukraińcem.
Co nie zmienia faktu, że bardzo chciałbym zobaczyć taki pojedynek. Ostatnia wielka walka Adamka i zapewne ostatnia mistrzowska walka Polaka w najbliższych latach. Szpilka to melodia przyszłości, a Wach może się już do pojedynku o pas nie doczłapać.
Ja nie chciałbym oglądać Adamka zaliczającego na koniec wspaniałej kariery bardzo ciężkie dechy z Władkiem.
Adamek skończyłby tak samo jak Mormeck..Władzia ma zbyt dużą siłę w ręce , a Tomasz nie jest taki mobilny jak kiedyś i pewnie wszystko by blokował twarzą .
Zresztą zobaczymy jak sobie poradzi Tomek z Głazkowem.
Confirmed! If Dennis Boytsov beats Leapai on 23.11 (co-feat to Hernandez v Alexeev) will become the next mandatory challenger to Klitschko"

Z profilu Sauerlanda na TT.

Co sądzicie o takiej walce? Dla mnie kolejne nieporozumienie...
(13-11-2013 01:44 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Co sądzicie o takiej walce? Dla mnie kolejne nieporozumienie...
Nie jest aż tak źle. Bojcow to klasa niżej niż Powietkin, ale jeżeli nie Bojcow, to jedyny sensowny i realny oponent to Pulew. Reszta albo ma zakontraktowane walki, albo nie pali się do walki z Kliczką. Wolałbym, aby Władek zmierzył się jednak z Bułgarem, ale były striptizer to i tak lepszy wybór niż Mormeck, Thompson czy Pianeta.
Oglądałem ostatnie walki Denisa. Był w nich wolny, ociężały - po prostu słaby. Jak w walce Leapai'em nie błyśnie to ta walka z Wladem jest nieporozumieniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Przekierowanie