Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wołodymyr Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Władimir Kliczko, mistrz propagandy, żeby nie powiedzieć kłamstwa


Oj niech się cieszą Kliczkowie, że zdobyli taką pozycję na rynku niemieckim i to bez konieczności przyjmowania niemieckiego paszportu. Gdyby nie to, taki Władimir za walki z Pianetami nie dostałby milionów.

A ja powtórzę, co mówiłem wcześniej - wybór Pianety to niejako nobilitacja dla Alberta Sosnowskiego.
Fragment wywiadu z Berndem Boente, menadżerem Kliczków, dawno się tak nie uśmiałem Smile

" Przegląd Sportowy: Czy to prawda, że Krzysztof Włodarczyk może zostać obowiązkowym pretendentem federacji WBC do walki z Witalijem Kliczką?
Bernd Bönte: Dla mnie to zupełna nowość. Z tego co wiem, decyzją WBC obowiązkowego pretendenta wyłoni walka Chris Arreola - Bermane Stiverne, do której ma dojść 27 kwietnia.

- A jeśli ten pojedynek znowu zostałby przełożony?
To wszystko domysły, a ja gotów jestem komentować tylko fakty. Dla mnie obecnie rzeczywistość wygląda tak, że pretendentem do walki z Witalijem zostanie zwycięzca starcia Arreola - Stiverne. Jeśli WBC zdecyduje inaczej, wówczas zastosujemy się do wytycznych federacji. To oni tutaj rządzą. Wszyscy polscy bokserzy, z którymi mierzyli się bracia Kliczkowie - Albert Sosnowski, Tomasz Adamek, Mariusz Wach - okazywali się twardzielami. Polacy znani są z tego, że walczą z sercem i nigdy się nie poddają. Włodarczyk to dobry pięściarz i jestem pewien, że mogłaby to być dobra walka. Jest niepokonany i...

- Włodarczyk ma w bilansie dwie przegrane. Zawodnik wagi junior ciężkiej, nawet mistrz świata WBC, byłby godnym przeciwnikiem dla Witalija pod koniec jego kariery?
Bernd Bönte: Myślałem, że pyta pan o innego pięściarza, z rankingu WBC wagi ciężkiej. Jak on się nazywa, też na "W"?

- Wawrzyk, Andrzej.
No tak. W takim razie przepraszam za pomyłkę. Włodarczyka oczywiście też znam. To jednak zmienia postać rzeczy. Jak mistrz świata wagi junior ciężkiej może zostać obowiązkowym pretendentem w wadze ciężkiej? Jetem więcej niż pewien, że nie może. Słyszałem, że mistrz jednej kategorii może walczyć z mistrzem innej, ale nie słyszałem, żeby mógł zostać mianowany na pretendenta. Ta informacja musi być zatem błędna. "
Pomylka zdaza sie kazdemu ale skoro Srebrny Smiec komentuje tylko fakty to niech sie douczy tym bardziej ze Vitek ma tylko jeden pas.
Jak myślicie, jak długo powalczy jeszcze Władek? Ile jeszcze stoczy pojedynków? Do spełnienia aktualnego kontraktu z RTL bracia muszą stoczyć jeszcze 4 pojedynki. A już za dwa i pół roku Władkowi stuknie czterdziecha.
(09-09-2013 04:36 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Jak myślicie, jak długo powalczy jeszcze Władek?
Dopóki będzie prezentował się w ringu tak jak obecnie to będzie walczył, a w związku z tym iż przyjmuje bardzo mało ciosów to jego kariera może jeszcze trochę potrwać, daję mu spokojnie jeszcze 3-4 lata.
3 lata to max. Bo za 3 lata jest Olimpiada, w której Władek chce wziąć udział.
Wcale nie jestem przekonany czy wystąpi na olimpiadzie...w każdym bądź razie 3 lata to szmat czasu trudno dziś wyrokować co się stanie.
A nie było info, że jednak nie może na IO wystąpić? Właśnie ze względu na wiek.
(09-09-2013 05:13 PM)Sander napisał(a): [ -> ]A nie było info, że jednak nie może na IO wystąpić? Właśnie ze względu na wiek.
Z tego co pamiętam, to Międzynarodowy Komitet Olimpijski zgodził się na wyjątek dla Kliczki. Nie zgodził się natomiast komitet... ukraiński. Ale pamiętajmy, że Ukraina to najbardziej skorumpowane państwo w Europie, a może i na świecie, więc wystarczy posmarować komu trzeba i Władek po 20 latach zdobędzie swój drugi medal.

Zakładając że Władek nie zacznie walczyć częściej niż zwykle, to po Powietkinie zostanie mu maxymalnie 5 walk do czasu Olimpiady.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Przekierowanie