Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Carl Frampton
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Podpisuję się pod postem Kubali. Kiedyś nie bardzo wierzyłem w talent Framptona, a dziś uważam go za jednego z najlepszych europejskich bokserów P4P. Z Rigondeaux wcale nie stoi na straconej pozycji, jeśli Kubańczyk zaboksuje tak, jak z Amagasą.
Kiedy wreszcie Ci utalentowani mistrzowie w końcu się ze sobą zmierzą.

Cruz, Rigo i Frampton.
Dla mnie wciąż to Rigo byłby faworytem z Framptonem.Carl by zagrozić Rigonowi musiałby zmienić styl nie walczyć na dystans lecz wywierać presje i wchodzić do półdystansu.
No właśnie, Frampton wygląda ostatnio jak milion dolarów i to na tle klasowych zawodników. Jest tylko jedno ale, Carl jest dość "krótki" nawet jak na swoją kategorię wagową, co nie było problemem, a nawet wręcz zaletą w starciach z Martinezem i Avalosem. Jeden to klasyczny swarmer, a drugi też taki brawler/slugger czy jak to tam nazywać. W każdym razie z jednym i drugim Frampton nie musiał się martwić o skracanie dystansu, bo obaj mu wręcz wchodzili na ciosy.

Żebyśmy się zrozumieli, Frampton to światowej klasy boxer-puncher, ale w starciu z Rigo mógłby skończyć jak inny światowej klasy boxer-puncher - Donaire. Tak jak pisze @TomaszX, Carl musiałby zmienić styl, bo z Rigo ten jego fajny timing i ogólnie klasa bokserska raczej by nie wystarczyły, chociaż nie byłby oczywiście bez szans. Stylowo zdecydowanie bardziej leżałby Framptonowi Santa Cruz <który, z kolei byłby wg mnie bardziej niewygodny dla Rigo niż Frampton>.
Rigondeaux-kamień
Frampton-nożyce
Santa Cruz-Papier
#Analiza #jak #Borek
@Joker
Normalnie do*ebałeś Big Grin

Frampton leje Rigo, Rigo leje Santa Cruza, Santa Cruz leje....Framptona (?) to nie tak miało wyjść Wink
Dobrze Joker pisał według mnie.
Martin
Nożyce tną papier Big Grin
Martin

Wszystko tak jak napisałeś, tylko odwrotnie Smile
Az mi sie przypomniał mem z mundialu, przed finałem.

Niemcy - nożyce, które właśnie przecięły brazylijski kamień i wystraszona, papierowa Argentyna Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie