Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Internetowe streamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Na takie gówno to nawet szkoda czasu , KSW to jest taki cyrk , że nawet znokautowany Materla nie traci paska , beka z nich .
A ten cały Lewandowski ma tak bogaty zasób słownictwa, że śmiało może podyskutować z Mieciem wyznawcą dionizosa spod monopola, ale to chyba i tak za wysokie progi jak dla niego Tongue
KejEsDablju miało per-pej-wju?Tongue
łohoho. Ale wiadomo Big Grin ciemny lud o imieniu janek z charakterystycznym wąsem odda wszystko bo zobaczyć najlepszego na świecie pudziana i niezwcyiężonego Khalidova którego pokona tylko pudzian ale są braćmi i walki nie będzie a JuEfSi trzęsie przed nimi porami i do nich nie przyjedzie.

Panie Lewandowski.
sam sie pan pocałuj w dupe. Gdyby nie walka ubogiego w technike Pudziana z najmanen nikt nigdy by nie wiedział co to jest kurna KSW !

Ten koleś musi wiedzieć że ludzie którzy mają orient w tym sporcie wiedzą że KSW to jest SHIT.
i nie zapłacą mu za PPV i jak obejrzą to tylko na streamie.
Każdemu polecam stronę lsh.streamhunter.eu. Spis streamów na nawet mało oczekiwane i popularne walki. Nic się nie zacina a streamy są w bardzo dobrej jakości. Na duże walki typu Kliczko-Povietkin będzie conajmniej 10 streamów do wyboru. Na drugim miejscu jest u mnie boxingguru.eu ale nie jest to już strona tak dobra jak była kiedyś
Panowie, macie może gdzieś link do tego Prizefightera, bo bym chętnie pooglądał dzisiaj, tym bardziej, że nie mam co robić (no dobra mam jutro kolokwium, ale rozmawiajmy o rzeczach poważnychSmile).
Eurosport nie zapodaje tego?
Sander
Nie wiem, i tak TV nie mamSmile

BMH
DziękujęTongue

Eurosport nie ma tego. Żadna polska TV tego nie pokazuje.
Fajnie, że Polsat nie zdecydował się zrezygnować z tej gali. Chętnie zobaczę w jakiej dyspozycji znajduje się Głazkov i stwierdzę, jak dobrze był przygotowany do pojedynku z Polakiem.
Panowie jakies streamy na walke Warda?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Przekierowanie