Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Masternak vs Khalidov - Sparing
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sparing najlepszego polskiego zawodnika MMA - Mameda Khalidova, który przygotowuje się do kolejnego występu na gali KSW 21 , na której zmierzy się z Melvinem Manhoefem, z czołowym zawodnikiem wagi junior ciężkiej - Mateuszem Masternakiem. Swoją drogą nie wiedziałem, że boks Khalidova jest tak słaby. Gdyby zmierzyli się w prawdziwej bokserskiej walce Masternak obiłby Khalidova w 2 rundy Tongue A Wy co sądzicie?



A w walce MMA Master nie wytrzymałby z Mamedem 30 sekund ;] Przebij to ;D
@Jerome
Chodzi mi tylko o boks...
@AdamekFightPL
A mi chodzi tylko o MMA Wink Luzz
@Jerome
Temat założyłem z myślą o ocenieniu umiejętności bokserskim Mameda, dlatego też podałem linka do sparingu... co ma do tego wszystkiego MMA? ameryki nie odkryłeś, że Mamed Masternakiem pozamiatałby gdyby mógł obalać, używać nóg itd... Tongue
@AFPL
No dooobra ale po co drążysz temat? To była taka żartobliwa kontra i tyle... Ty to wiesz i ja to wiem. Koniec Wink
Wasze dyskusje po prostu mnie czasami rozbrajają Big Grin Piszecie niczym na gg ze sobą, hehehehe.

Na tym sparingu fajnie widać, że ręce w boksie a ręce w MMA to zupełnie inna bajka.
Przekierowanie