Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Eddie Chambers w wadze cruiser
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Pięściarz wagi ciężkiej "Fast" Eddie Chambers (36-3, 18 KO) zdecydował się zmienić kategorię wagową na niższą i w kolejnych pojedynkach kibice zobaczą go walczącego w wadze cruiser. Amerykanin liczy, że pojedynki z zawodnikami o podobnych do niego gabarytach doprowadzą go do zdobycia tytułu mistrza świata wagi cruiser.

Eddi dołączył do grupy Main Events. IMO Eddi zdominuje wagę cruiser. Nie widzę nikogo kto mógłby mu cokolwiek zrobić. Kathy Duva bardzo mocno wierzy, że uda jej się doprowadzić do walki Chambersa o pas mistrza świata w wadze cruiser. Jestem tylko ciekaw, który z dotychczasowych mistrzów będzie miał na tyle odwagi by zmierzyć się z Chambersem? Huck - wysoka wygrana na pkt ( albo wałek ) lub TKO w końcowych rundach. Włodarczyk - bardzo wysoka wygrana na pkt, Hernandez - wygrana na pkt ew. TKO w środkowych rundach, Lebediev - wysoka wygrana na pkt. Jedynie może Masternak by z nim coś ugrał ze względu na swój styl.
Będzie to czołowa postać kategorii. Jednak z tym przyznawaniem pasów to bym się wstrzymał do pierwszej walki Edka w CW.
Eddie ze swoją szybkością oraz siłą ma bardzo duże szanse na zdominowanie wagi cruiser. Jest to dobra wiadomość z tego względu, że świadczy to o poświęceniu zawodnika i w mojej opinii racjonalne myślenie. Nie mam żadnych szans w ciężkiej to po co się pchać na siłę? Brawo Eddie! Dobra decyzja.

Śmieszy mnie tylko, że szybki i mocny heavy schodzi do cruiser a szklany i waciany crusier idzie do heavy :/ (Cunningham)
Cunningham do ciężkiej przeszedł tylko po to aby zgarnąć dobrą kasę za rewanż z Adamkiem. Po tym pojedynku najprawdopodobniej zakończy karierę.
@Pakman
Też mi się tak wydaję. Szkoda chłopa bo widać, że to robol na sali ale niestety niektórych rzeczy nie oszuka.
Chambers w jr.ciezkiej w koncu... myslalem, ze juz sie nie doczekam. Dobre posuniecie, tak dysponowany jak z walki Adamkiem, bylby faworytem z kazdym z mistrzow nowej dywizji(rzecz jasna moim zdaniem). Czekam na duze walki, a ring wszystko zweryfikuje.
Dobra decyzja Chambersa. Póki bracia Kliczko mają pasy w ciężkiej dużo nie ugra. Zresztą, przegrał już też z Powietkinem.

A on w walce z Adamkiem, gdzie ważył te 200 funtów czy lekko więcej, wcale nie wyglądał na chudzielca. Będzie się liczył w tej wadze, będzie się liczył.
Chambers w wadze cruiser w końcu na prawdę zaistnieje. Oby tylko walczył jak najczęściej. Szykuje się mocny konkurent dla Mastera.
@AdamekFightPL

Mocny konkurent, ale dla mistrzów: Hucka, Włodarczyka, Lebiediewa, Hernandeza. Masternak na razie jest wielkim talentem, ale nic nie osiągnął. Takiemu Włodarczykowi nawet do pięt nie dorasta. Oczywiście może się to zmienić, ale obecnie jest jak jest.
@Pakman
Szanuje Twoją opinie. Moja jest bardzo odmienna. Master według mnie bije na głowę właściwie wszystkich mistrzów tej kategorii...
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie