Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Johnathon Banks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
@PeterManfredo
Jego walka odbędzie się za tydzień a cała uwaga jest skierowana na walce Wach-Kliczko... dziwne. Może Banks już z góry się poddał, chce wyjść do ringu zarobić sobie pieniążki i zakończyć karierę. Z pewnością za rolę trenera Władimira Kliczki będzie dostawał nie gorsze pieniądze co za swoje walki...
Banks o walce z Mitchellem:
- Kiedy tylko dopięliśmy szczegóły, dostałem wiadomość od Emanuela, który wiedział, jak bardzo pragnąłem tej walki. Mówiłem o tym od roku i on natychmiast do mnie zadzwonił, kiedy umowa została zawarta. Nie chodzi o to, że spodziewam się łatwej walki, bo Seth jest dużym i silnym facetem. Rzecz w tym, że ludzie go kochają i mają o nim wysokie mniemanie, więc zechciałem się z nim zmierzyć. Emanuel powiedział mi, że jego zdaniem mogę z nim wygrać. Ja odpowiedziałem mu: "Sądzę, że mogę go wyboksować" - powiedział Banks.
Po efektownym znokautowaniu amerykańskiej nadziei wagi ciężkiej były pretendent do tytułu IBF wagi cruiser - Johnathon Banks wyraził chęć stoczenia walki rewanżowej z Tomaszem Adamkiem lub mistrzem WBA regular Aleksandrem Powietkinem.
No ciekawe opcje. Myślę,że Banks niespodziewanie wkroczył na salony heavyweight. Rewanż z Adamkiem dużo ciekawszy niż drugie starcie z Cunnem
Dobry wywiad z Johnathonem...Wiemy juz co na obozie Władymira robił Jameel McCline
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...LUauB0TY#!
Słuchajcie byłem po za obiegiem przez kilka i dni i po powrocie na internetowe salony czytam różne artykuły z których wynika, że Banks pokonał Mitchella.. O co chodzi??
@Jerome
O to, że Mitchell ma szklaną szczękę i Banks w drugiej rundzie go znokautował. Balonik pękł.
@Szakal
No co Ty? Naprawdę?! Nie wierzę... muszę to obejrzeć.
@Jerome
Trzymaj:


Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie