Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dla jednych szok, dla innych żadna niespodzianka. Wielki Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO), który dotąd wypierał się powrotu na ring, tym razem dał jasny sygnał, że już wkrótce znów może założyć rękawice.

- Tata spytał mnie kiedy zamierzam wrócić i czy drzwi nadal są otwarte? Odpowiedziałem mu, że absolutnie tak - zdradził wieloletni król zestawienia P4P.

- Czuję się dobrze i nic nie straciłem. Sparowałem niedawno, bo chciałem sprawdzić, w jakiej formie jest (Thomas) Dulorme. Chciałem też pokazać pewne rzeczy w obronie Adrienowi Bronerowi, które mógłby potem sam wykorzystać w swoim boksie. Ale potrzebuję jeszcze trochę więcej czasu, ponieważ nie zatęskniłem aż tak mocno za boksem, by już teraz wracać - kontynuował były mistrz świata pięciu kategorii, od super piórkowej, aż po junior średnią.

- Nie wiem jeszcze jak to się potoczy, każdego dnia mam inne odczucia. Na pewno jednak nie jest to jeszcze kompletnie zamknięty rozdział - dodał Mayweather Jr.

Bokser org.
Nie wróci, takie gadanie Wink
Jeśli Pacquiao by się dzisiaj bardzo dobrze zaprezentował, to hype na ich rewanż może się ponownie
pojawić a za nim kolejne wielkie pieniądze, a jakby jeszcze Floyd zgodnie ze zaproszeniem Mannego
pojawił się na gali, to wzbudził by pewne podejrzenia.

Ja tam bym zobaczył rewanż, a jak Floyd już ma wracać to z kim jak nie z Pacquiao, i z kim innym
może wykręcić kolejny znakomity wynik ppv i dostać taką samą kasę?

Z rywalem na poziomie Berto to nie ma po co wracać, bo pieniądze będą w granicach 25 mln
a za rewanżyk z Mannym 200 brykietòw Wink

Dawaj Money na Ring. .
A co z tą walką z McGregor'em? Bo jakoś zniknął ten temat, a nie zauważyłem jakiejś konkretnej przyczyny. Wiem, że McGregor walczy w UFC, no ale tu na forum były takie posty, jakby walka już była zaklepana, więc...? Bo jakoś nie jestem/nie byłem mocno w temacie. Big Grin
Gdzie tam zaklepana, proszę Cię Tongue
Conor w tym tygodniu walczy o pas w drugiej kategorii wagowej co w przeciwieństwie do boksu znaczy bardzo dużo. Po walce ma ponoć jakieś specjalne ogłoszenie.
Pewnie kończy karierę by ją wznowić za pół roku Tongue
(08-11-2016 12:41 PM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Conor w tym tygodniu walczy o pas w drugiej kategorii wagowej co w przeciwieństwie do boksu znaczy bardzo dużo. Po walce ma ponoć jakieś specjalne ogłoszenie.

Myślę że będzie to koniec w MMA, w którym co miał ośiągnąć to osiągnie /ął
w sobotę pas w Lekkiej.

Te treningi bokserskie musiały o czymś świadczyć, potrafił robić kilka dni pod rząd
tylko sparingi bokserskie, jak sam mówił" nie zamierzam tkwić w mma wiecznie:

Dana jednak może mieć inne zdanie Wink

Jest stosunkowo młody aby rozpocząć karierę w boksie, .
Najlepszą obecnie opcją dla Mayweathera jest walka z obecnym polskim prospektem Damianem Jonakiem.
Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Conora McGregora po tym, jak Floyd Mayweather Jr stwierdził, że nie powinno się go porównywać z Irlandczykiem.

Najlepszy bokser XXI wieku oznajmił ostatnio, że porównania tego typu to "totalny brak szacunku" dla jego osoby. Wieść o słowach Amerykanina szybko dotarła do pierwszego w historii UFC zawodnika dzierżącego jednocześnie tytuły w dwóch kategoriach wagowych.

- Szacunek dla Floryda, to dobry biznesmen. To, co on osiągnął... pieprzony z niego zwierz. Ale jeśli chodzi o prawdziwą walkę, nie chciałby mieć z tym nic wspólnego. Powiedzcie mu, że nadchodzę. Chcę 100 milionów dolarów za walkę na zasadach bokserskich, bo przecież prawdziwej walki on się boi - powiedział Irlandczyk.

Nadal jest jednak mało prawdopodobne, aby przebywający od ponad roku na emeryturze "Money" Floyd dał się namówić na powrót na ring. W środę przypomniał wszystkim po raz kolejny, że w maju ubiegłego roku zarobił 300 milionów dolarów za pojedynek stulecia z Mannym Pacquiao.

- Wielu bokserów chce przejść na emeryturę, ale musi walczyć dalej. Ja już nie muszę - stwierdził.

W środę też Mayweather zawitał do Trump Tower w Nowym Jorku, gdzie osobiście pogratulował Donaldowi Trumpowi sukcesu w wyborach. Syn prezydenta elekta zamieścił na Twitterze zdjęcie w towarzystwie ojca i 39-letniego pięściarza.

- Wspaniałą wizytę złożył nam dzisiaj Floyd Mayweather Jr. Jedna z największych legend w historii boksu - napisał Trump Jr.
Przekierowanie