Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To może być najdroższa walka w historii boksu! W ringu mieliby się zmierzyć powracający ze sportowej emerytury Floyd Mayweather Jr. (49-0, 26 KO) i gwiazdor UFC Conor McGregor (19-3)! W puli ma się znaleźć miliard dolarów!

Mayweather Jr. i McGregor mieliby się zmierzyć na zasadach bokserskich tego lata w Las Vegas. Amerykanin miałby dostać za samo wyjście do ringu około 144 milionów dolarów. Gwiazdor MMA mógłby liczyć na czek o wartości 10 milionów dolarów. Gdyby podliczyć ewentualne zyski ze sprzedaży PPV, to w puli miałby się znaleźć okrągły miliard! Trzeba tylko wziąć poprawkę, że o całej sprawie napisał "The Sun", który jednak nigdy nie słynął z rzetelności...
Według dziennikarzy tabloidu, wszystkie szczegóły są już ustalone. Obie strony muszą jeszcze złożyć podpisy pod dokumentami. Walka Mayweather Jr. - McGregor ma zostać ogłoszona oficjalnie w ciągu nadchodzących tygodni. Skąd pomysł na taki pojedynek? - Floyd wkurzył się, kiedy Conor powiedział, że zmiażdżyłby go w ringu w ciągu trzydziestu sekund. Teraz ma obsesję na punkcie tego, aby zmusić Irlandczyka do odszczekania swoich słów - powiedział anonimowy informator "The Sun".

"Money" dla tej walki jest gotowy wrócić z emerytury. Oficjalnie zakończył karierę po pokonaniu Andre Berto (31-4, 24 KO) we wrześniu 2015 roku. Powrót Amerykanina wydaje się tym bardziej prawdopodobny, że ostatnio jego przedstawiciele złożyli wniosek o zarejestrowanie znaków towarowych "TMT 50" i "TBE 50", mających nawiązywać do jego kolejnego, 50. zwycięstwa na zawodowych ringach.

Sytuacja McGregora jest bardziej skomplikowana. Chociaż Irlandczyk cały czas ma ważny kontrakt z federacją UFC, jego przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania. Mistrz kategorii piórkowej miał wystąpić na gali UFC 200, jednak po zawirowaniach z rzekomym zakończeniem kariery wypadł z karty walk. Od tej pory nic nie słychać na temat jego kolejnego pojedynku.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016...d-dolarow/

Co wy w ogóle o tym sądzicie ?
Mi jakoś to się średnio podoba, . Prima aprilis to nie jest Wink (chociaż the sun...to)

Trash talk przebił by wszystko chyba. łącznie z powietrzem
Gorszy freak niż Burneika - Ozdoba... Żenada jak dla mnie. Mam nadzieję, że to plotki Tongue
Na pewno w cały tym ambarasie boks byłby na dalszym planie.
Nie lepiej od razu z orangutanem o mistrza międzygatunkowego. Forsa dla Floyda byłaby większa do wzięcia, bo małpa walczyłaby za kiść bananów.
Skojarzyło mi się z tą piosenką: Cyrk
(06-05-2016 02:57 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Nie lepiej od razu z orangutanem o mistrza międzygatunkowego. Forsa dla Floyda byłaby większa do wzięcia, bo małpa walczyłaby za kiść bananów.
Orangutan rozsmarowałby go po ringu, bo nawet najmarniejszy z tych małpiszonów jest znacznie silniejszy od najsilniejszego człowieka. Ale pas mistrza międzygatunkowego można zdobyć też w prostszy sposób, na przykład kontraktując walkę z Bronerem...
Ojciec Floyda potwierdza, że będzie taka walka. Zaskoczyło mnie to by byłem pewien, że to plotka. Ciekawy czy później będzie rewanż w oktagonie? Albo kolejna potyczka tym razem z Rondą Rousey?
(07-05-2016 12:48 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Ojciec Floyda potwierdza, że będzie taka walka.
Wiarygodność starego Floyda jest zerowa. Zwykłe gadanie dla podtrzymania zainteresowania.
Nic innego, jak nakręcanie zainteresowania przed powrotem na ring. Skończy się na wyborze Danny'ego Garcii.
Ciekawy jestem reakcji w Floyda we walce w oktagonie
jakby zniósł uderzenie rekawicą mma, na szczękę.
Pewnie by padł jak Aldo.
Przekierowanie