Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przypomnijcie sobie sceny w których Majdana obijał seriami Floyda przy linach a teraz wstawcie w to miejsce Genitalija, boksera większego, silniejszego, mocniej bijącego, lepszego technicznie i posiadającego najlepszy bodyshot w obcym boksie.
Mayweather pewnie próbowałby wypykać sobie wygraną jabem, ale na tym polu też pewnie przegrałby z Kazachem, który udowodnił w walce z Lemiu, że również świetnie potrafi walczyć na dystans
"Genitalija", "Lemiu".........Terminatorze bądź łaskaw pisać imiona i nazwiska bokserów w sposób prawidłowy. Taka moja prośba.
Lekki SPAM, ale mam pytanie do Terminatora: Co Ty robisz w życiu, jak znajdujesz czas, żeby oceniać te wszystkie walki w dziale z punktacją? Czy może wygrzebujesz jakieś stare karty punktowe? Big Grin
Hah, BOKS looknij sobie na daty niektórych postów danych userów, był tu okres co wrzucano po 3-4 walki dziennie Wink

A co do FLoyda - niech odpoczywa na emeryturze. Walka z GGG to freak. Po prostu.
Przecież nie wrzucam tych punktacji na gorąco zaraz po obejrzeniu, większość miałem już wcześniej i tylko przelałem je na forum, sporo też mi niestety przepadało, bo zapisywałem je na kawałkach gazety, papieru, byle czym. Mam też kilka takich które, nie mają założonego tematu np. walki Haernsa z SSR...
http://www.bokser.org/content/2016/01/05...mobile.jsp
*
Floyd to ten sam przykład rasisto-idioty jak Hopkins.W świecie chorej poprawności,tylko biały może być rasistą.
Rafalala king! Dobranoc. Przepraszam za spam.
Autor komentarza: StewRoid
Data: 05-01-2016 19:20:10
Ja się zgadzam ze zdaniem
tytułowym. Rasizm w sporcie,
szczególnie w boksie. Dwóch
najlepiej opłacanych pięściarzy
2015 to czarny i żółty.
*
Dodam jeszcze że jest hipokrytą,bo sam okupował listy p4p.Jak ktoś słusznie na głównej zauważył,Floyd próbuję grać Alego ale mu kurcza nie wychodzi.
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mieli niedługo okazję, by spotkać się z Floydem Mayweatherem Jr . Jak jednak na "Money" Floyda przystało, nic nie będzie za darmo. Koszt biletu to nawet 2 tysiące funtów.

W niedzielę 38-latek ogłosił, że w ramach europejskiego tournee, które potrwa od 30 stycznia do 14 lutego , odwiedzi Belgię, Anglię, Szkocję, Holandię oraz Walię.
Fani w Brystolu i Cardiff będą musieli zapłacić za wstęp na imprezę z udziałem najlepszego boksera ostatnich lat 45 funtów. Na miejscu będą mogli sobie zrobić z Amerykaninem zdjęcie - pod warunkiem, że zapłacą za to dodatkowo 200 funtów.

Wejściówki na kolejne spotkania - w Glasgow, Londynie i Manchesterze - dostępne są w cenach 200, 300 i 500 funtów. Fotografia z mistrzem będzie kosztować w tych miastach odpowiednio 450, 600 i 1000 funtów.

Najdroższy pakiet dla kibiców to platynowa opcja w Manchesterze. Za spotkanie z Mayweatherem w jednym z pomieszczeń na stadionie Old Trafford trzeba będzie zapłacić aż 2000 funtów.


Must be the Biznes Wink
Ciekawe ilu głupoli na to Floydzik naciągnie........kilkaset funtów za zdjęcie Confused.
Przekierowanie