Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jejku... jejku... <wywraca oczętami>

pozwoliłem sobie na małą wycinkę tematu... bez osobistych wycieczek, pliss...
Ciekawe co Floyd gadał, że Rihanna musiała mu zakleić usta taśmą. Mina Floyda bezcenna.





Swoją drogą ciekawe jak to się stało, że na jakimś wydarzeniu usadzono obok siebie faceta skazanego za pobicie kobiety i kobietę, której zdjęcia posiniaczonej twarzy obiegły w swoim czasie cały świat.
(29-06-2015 07:51 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Ciekawe co Floyd gadał, że Rihanna musiała mu zakleić usta taśmą.


Proponowal walke na wrzesien, i nowa siniakowa sesje do gazet.
Floyd powiedział dokładnie :
Hey, fajna jesteś, jak masz na imię koćiaku?

zresztą to ustawka jak wszystko inne w amerykańskim meinstreamie, po co Rihanna na taką galę brałaby taśmę klejącą, dostaje ostatnio mało nagród, to muśi się pokazać koło najbogatszego sportowca świata, żeby było o niej głośno, ,
Porter już krzyczy, że Floyd unika młodych murzynów. Hahahaha

Polaków też unika może powiedzieć Jonak. Starcie dwóch niepokonanych mistrzów.
Porter twierdzi, że to co pokazał z Bronerem to jest inteligentny boks, więc nic dziwnego że wygaduje takie głupoty. Nie wiem czy oni wszyscy tam mają coś z głową czy co, ledwo wygrał z marną kopią Floyda walcząc chaotycznie i jeszcze wylądował na dupie w ostatniej rundzie, no ale to jest inteligentny boks, a Floyd będzie go teraz unikał bo jest młodym murzynem... To nawet jako pusta gadka promocyjna do mediów się nie nadaje, już nawet nie biorąc pod uwagę sytuacji w której ktoś mówi takie rzeczy na poważnie... Ja rozumiem, że to ostatnia walka Floyda i zbiera się stado sępów, ale czy tak trudno chociaż przez minutę przemyśleć te prowokacje, żeby miały chociaż jakiś minimalny sens i szanse powodzenia, a nie działały na niekorzyść zawodnika, który się ośmiesza takimi głupotami, a do Floyda to nawet pewnie nie dojdzie, bo takie jest słabe.
Dziśiejsi pięściarze więcej znani są z wygadywania różnych rzeczy w mediach aniżeli z czysto sportowych aspektów,
mistrzami w paplaniu są ostatnio właśnie Porter, i Khan, ,, ile mamy teraz newsów że ten czy tamten powiedział to czy tamto o tamtym, typowe pierdolamento,,
Taki Maidana odpoczywa od boksu, i nawet słowa nie wykrztuśi,, nie papla w mediach bez sensu, albo trenuje albo odpoczywa, ,to jest właśnie wzór prawdziwego trybu pięściarza ,.




Big Grin
Co byście powiedzieli na trzecie starćie starcie Mayweather vs Maidana ?
wiem że to praktycznie nie możliwe, ale finansowo by się naprawdę świetnie sprzedało, Maidana po trzech ostatnich pojedynkach to już spora marka w Stanach
Maidana ma za dużo do zrzucenia.
Przekierowanie