Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak ma walczyć z Berto to lepiej na gali PBC w otwartej TV na pożegnanie.
Showtime byc musi. Khan przez chwile sie zachowywal tak jakby mial juz te walke. A teraz znow spokoj i gadka o Mannym. Ja w tego Berto nie wierze za cholere Wink
Trzeba była zabrać tego Garcię, ale on i jego sztab chyba za bardzo się boi straty 0 w rekordzie.
Khan 1.5 mln pakietów ppv
Berto 900 -1 mln
Mayfield 400 -500 tyś

Taka jest prawda ,,
- Już dwa razy mówiło się za kulisami, że mam walczyć z Mayweatherem. Teraz wygląda na to, że dostanę swoją szansę na wygraną na loterii. Jeśli tak się stanie, to nie wyjdę tylko po wypłatę, wyjdę dokonać czegoś historycznego - zapowiada Berto, który w marcu pokonał przez techniczny nokaut Josesito Lopeza.

- Mayweather staje się coraz starszy, ale wciąż jest wielkim pięściarzem. Wierzę w swoje możliwości i wiem na co stać mnie w ringu. Nasza walka na pewno nie byłaby nudna - przekonuje 31-letni Amerykanin.
Jaracie sie jakims produktem marketingowym ktory obija tylko mniejszych.

Autor komentarza: lRollinsl
Nigdy nie pisałem, że Floyd unikał Margarito, a w zamian wybierał sobie dużych, silnych ale wolnych i flat footed, czyli pasujących mu stylowo.

Bo Floyd nigdy nie wybierał dużych i silnych rywali. Za to zawsze pasujących mu stylowo. Prawie zawsze, bo mały Cotto, Castillo, czy Maidana,jak się okazało, stylowo mu nie pasowali.
Mały Maidana ,? Smile ja nie wiem kim jest rollins, Marcos wyglądał w ringu na tle Flodya jak Tur,.
Nie no ja wszystko rozumiem, ostatnia walka i tak dalej, ale Berto to już zejście zbyt nisko. Niech już wtedy weźmie tego Portera, który co prawda jest chaotyczny i nie zada ani jednego celnego ciosu, ale przynajmniej jakoś to będzie wyglądać na papierze, a nie Berto z porażką z Karassem i to nie tak dawno.
Floyd walczył z dużo większym Corralesem i to była jego najlepsza walka w karierze. Ile razy jeszcze będą ludzie pisać o tym przereklamowanym Margarito. Stary Mosley go zdemolował i niby Floyd miałby z nim problemy? Antonio nie ma obrony i jest strasznie wolny. Floyd biegałby po ringu i z łatwością ładował by kombinacje. Jak dla mnie to jest świetny rywal by na jego tle wyglądać dobrze (Mosley, Pacquiao). Jak masz szybkość to Margarito Cię nie trafi.
Nie chodzi o Margarito 2010,tylko o Margarito 2005.
Przekierowanie