Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ppv stulecia
Zarobią.
Socjotechnika zrobi pranie mózgu
Będą nadawać w mediach że Manny to ten dobry i przegrał tylko dlatego że miał kontuzje.
Niedzielne Janusze w sandałach to łykną i kupią PPV .
Mam nadzieję, że Floyd skończy karierę we wrześniu. Kolejna wygrana z Pacquiao to tylko gruba wypłata. Jak wygra to znowu będą wymówki więc na jego miejscu olałbym boks.


12 Września ostatnia walka Floyda dla Showtime.

Floyd vs Klątwa Marciano only on PPV.
Floyd Mayweather Jr postawił $50,000 na zwycięstwo Golowkina przed
czasem, przed końcem 6 rundy. Wygrał $115,000.
Ten to ma grane Wink

https://mobile.twitter.com/garnekmedia/s...01/photo/1
Ja tam jestem ciekaw na ile udanych zakladow publikowanych w necie trafia mu sie zaklad nieudany Wink
Juan chce rewanżu z Floydem.

Co wy na to? Pożegnanie dwóch legend tym razem w normalnym limicie.
W Meksyku bym chcial takiej walki. Obaj by sie godnie pozegnali z fanami. Dla Floyda rywal wydaje sie stworzony, dla Marqueza szansy na wieksza wyplate nie bedzie. Jestem za... "Money" niczego juz nie musi udowadniac, niech szuka latwiejszych walk, o ile "latwiejszym" wypada nazywac spotkanie z gosciem ktory jakby nie przerwa bylby w top10P4P.
Po co taka walka?!
Jakby ktoś tu rzucił pomysł rewanżu z Canelo to przyszedłby palant i wysyłał do szkoły Mayweathera,ja prawilnie przypominam,Marquez wpieprzył 12 rund i tarł dupa ring plus jest nieaktywny od ładnego czasu.Bądźmy szczerzy Dinamita został zdominowany dużo bardziej niz wysmiewany tu Paciao.
Przekierowanie