Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z Hopkinsem? Myślałem że z Kliczko, ale Floyd pewnie będzie uciekał i czekał aż Kliczko pójdzie na emeryturę, hahaBig Grin
Może z Khanem, ten nie ma pasa. Byłoby to mega wyzwanie, bo Amir świeży i szybki - tyle, że ma ramadan.
Jak rzekł Floyd odnośnie przeciwnika "dajcie mi się nacieszyć wygraną". Dajmy Smile

Krzychu, coś ciekawego na tej konferencji było? Czy wrzuciłeś ale jeszcze nie obejrzałeś?
Stawiam na Cotto, w drugiej kolejności Garcię, w trzeciej Khana.

Miguel znalazł się w sytuacji, w której coraz bardziej naciska go Gołowkin, więc stawiam na to, że pokona Geale'a i wróci do junior średniej. Wypłatę od Floyda na pewno chętnie przytuli, a ponieważ ich pierwsza walka była ciekawa, kibice też pewnie to kupią.
(03-05-2015 01:15 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Krzychu, coś ciekawego na tej konferencji było? Czy wrzuciłeś ale jeszcze nie obejrzałeś?

Wrzuciłem to jako link do tłumaczeń Pacmana, ale wypowiedzi Floyda też są ciekawe momentami.
Myślicie, że Thurman byłby dobrym rywalem ?
Ja bym chciał Portera,zrobiłby by piekło jak z Malginaggim.
Ja tam jestem zdecydowanie za walką z Cotto. Występ "Junito" w walce z Floydem jest moim zdaniem niedoceniany, gdyż sprawił mu dużo więcej kłopotów niż De La Hoya czy Maidana. Mimo wszystko nie dopuszczam do myśli zwycięstwa Cotto, ale ciekawa walka z triumfem " w okolicach 116-112 byłaby ciekawym zakończeniem kariery Mayweathera. Niech da sobie spokój z Thurmanem czy Khanem. Oni mają jeszcze trochę czasu na największe laury, a on zasłużył na odejście niepokonanym. Nie mówię, że Floyd by na dzień dzisiejszy przegrał, ale po co przedłużać karierę, aż w końcu zdarzy się wpadka ?
Floyd nie powinien w ogóle już walczyć i odejść po tej walce, no ale ma jeszcze kontrakt na jedną walkę.
Też tak myślę,deklasacja nad wiecznym rywalem byłaby idealnym zwieńczeniem kariery,ostatnia walka będzie świętem,ale przecież zawsze mogłoby się przywlec jakieś rozcięcie czy inny głupawy wynik,czy coś w tym stylu.Wiem że to lekka fantastyka,ale takie rzeczy się zdarzają.
Floyd i jego ekipa szykują coś wielkiego na pożegnanie.

Może wybór padnie na Jonaka? Kto wie.
Przekierowanie