Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-01-2015 11:30 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Oglądam sobie migawki z Floyd vs. Canelo i jestem pod wielkim wrażeniem, majstersztyk, bokser wspaniały, najlepszy za czasów mojego bokserskiego "prime". Po prostu TBE.

Floyd, od kilku lat obniza loty, ale mimo tego, wciez jest fenomenalny. Zeby bokser ktory jest past prime i po 35 roku zycie/blisko 2dekady na pro, obijal do jednej bramy takich mocnych rywali jak Saul, czy Guerrero, to jest cos niesamowitego.
Hehe, Khan nadal myśli, że może szantażować FloydaBig Grin Dał mu 5 dni na decyzję. Wygląda na to, że Garcia na prawdę mocno bije, skoro Khan po blisko dwóch latach nadal nie doszedł do siebie.
Ariza:Wiem że Floyd absolutnie chce walki z Pacquiao, chce tego jeszcze bardziej niż kiedykolwiek,to powinno się według mnie wydarzyć,,
Swoją frustrację zaczyna wyrażać Arum,:Pomimo że zgodźilismy się na wszystkie warunki, Mayweather nadal przedłuża swoje namyślenie,,
Spokojnie do 31 stycznia się dogadają, albo nie dogadają.
A jeszcze rano Arum "nie stawiamy deadline'u, czekamy spokojnie na decyzje" Wink

Chwila, a to Floyd robi interesy z Arumem? Big Grin
Pojawiły się plotki jakoby walka Mayweather vs.Pacquiao, miałaby zostać ogłoszona w przerwie Finału Futbolu Amerykańskiego
"Super Bowl,, -1 lutego 2015, w którym zmierzą się ekipy Seattle Seahawks vs.New England Patriots, tak aby o walce
dowiedziała się możliwie jak największa rzesza ludzi.
Zeszłoroczny finał Super Bowl oglądało w telewizji USA, 111.5 mln ludzi.
1 Lutego dowiemy się czy będzie to Pacquiao czy Cotto. Manny nie będzie dłużej czekać bo chce wrócić w kwietniu.
Oby byl to "Junito". Cotto i Floyd prezentuja mega techniczny boks, ale przy jakze innych stylach. Nie wiem... dla mnie, pierwsza walka byla baaardzo dobra. Tym razem spodziewam sie troche wolniejszego tempa, ale potyczka powinna byc i tak bardzo ciekawa z mozliwym rezultatem w obie strony.
Ja jakoś wierzę obozowi Cotto, że nie negocjują nawet z Floydem tylko skupiają się na Alvarezie.
ALe to takie myślenie życzeniowe ;P
1 lutego dowiemy się czy:

a) Mayweather zgodził się na walkę z Pacquiao
b) dogadały się Showtime z HBO

No bo w zasadzie to od kogo/czego zależy czy pojedynek Manny vs Floyd dojdzie do skutku?
Przekierowanie