Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather, Jr.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(29-12-2014 02:04 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Miguel pewnie siedzi w fotelu w przyciemnionym gabinecie i rechocze jak jakis zly charakter z filmu klasy B Big Grin
Otóż to. Każdy teraz chciałby być na jego miejscu. Zbudował sobie taką markę, że może tylko siedzieć i patrzeć jak najpotężniejsi ludzie w boksie biją się o niego oferując pieniądze, których 99% sportowców nie zarobi w ciągu całego życia. A żeby było śmieszniej, to gość przegrał 2 z 4 ostatnich walk.

Doceniam jego osiągnięcia, ale uważam, że jest lekko przeceniany. Zna Floyda? Ok, ale Floyd też już zna jego. Dawanie im równych szans to jakiś nieśmieszny żart.
Floyd znajdzie drogę do wygrania, a w 12 rundzie poprzedniej walki Cotto był podłączony bo wszystkie lewe sierpowe Floyda wchodziły.
Floyd na pewno jest faworytem w rewanżu, ale w mniejszych rozmiarach niż byłby w innych możliwych walkach.
Pacman swego czasu pokazał miejsce Cotto w szeregu, nie dając mu żadnych, szans, Styl Mayweathera, , bardziej pasuje Cotto,
Na Boxingscene piszą, że Floyd chce 160 mln, a Pacquiao ma dostać 40 mln .

Jeśli to prawda to do walki nie dojdzie bo Arum się nie zgodzi.
To uczciwy układ Floyd rozdaje karty.Jest królem p4p i dzieckiem ppv oraz #TBE.Jeżeli Manny się nie zgodzi to wiadomo przez kogo nie dojdzie do walki,jeszcze czekać aż Bob zbuduje stadion i można ekscytować się walką stulecia.Ciekawi mnie dość wysoka gaża dla Moneya gdy przeczytałem 160 mln to zrobiło mi się słabo...
EDIT Floyd pewnie nie przeczytał co napisał i tak puścił w świat.Cholera żeby nie doszło do takiej fajnej walki bo chicken nie umie czytać-SZOK!
Manny mówił, że pieniądze to nie problem i pewnie gdyby mógł to by podpisał kontrakt bo i tak zarobił by najwięcej w karierze. Ale jego sztab mu na to nie pozwoli i wybiorą walkę z Vargasem za 2x mniej. Gdzie tu jest logika ? Jeśli Pacquiao jest pewny tego, że wygra to w rewanżu dostanie tyle hajsu, że mu starczy na zawsze.
Tłumaczenie flomos...
Za co Floyd ma niby dostać 160klocków a Manny 4razy mniej?75:25?Taki z niego fighter?Tak dba o dziedzictwo?Mega walka,mega hajsy ale 160mln?Rozumiem #TBE #1P4P #1PPV ale nikt mi nie wmówi że to nie są jaja.
(03-01-2015 12:51 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Rozumiem #TBE #1P4P #1PPV ale nikt mi nie wmówi że to nie są jaja.
To nie są jaja. To jest wolny rynek.
Metzger
Masz absolutną racje.
Przekierowanie