Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Baseball-zasady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
zamierzam sie zabrać za grę MVP BASEBALL od EA. Ale zasad nie kumam. O co tam biega?"
Jeśli możecie to pomóżcie własnymi słowami nie po "wikipediowskiemu".
Jak tam się zdobywa pkt,ile trwa mecz itp
Wątpie żeby ktoś w to grał. Pograj sobie w Fight night champion Peterem Big Grin
W takich grach zawsze są tutoriale gdzie można wszystko obczaić. Kiedyś grałem w NFLa od EA Sports i zasad futbolu nauczyłem się właśnie z gry.
@Bandit

Ja mam tą grę i Petera tam nie ma, chyba, że chodzi Ci o kreator postaci.
Pakman, bardzo dziwne ja jakoś mam Manfredo.

Może zobacz dokladnie gre pomyliłeś chyba championa ze swoim "Knockout Kings 2000"
@Bandit

Sorry, ja myślałem, że chodzi Ci o Samuela Petera. Manfredo jak najbardziej jest.
(21-10-2012 12:34 PM)PeterManfredo napisał(a): [ -> ]zamierzam sie zabrać za grę MVP BASEBALL od EA. Ale zasad nie kumam. O co tam biega?"
Jeśli możecie to pomóżcie własnymi słowami nie po "wikipediowskiemu".
Jak tam się zdobywa pkt,ile trwa mecz itp

sorry, że pierwszy post o baseballu, ale jestem fanem boksu więc pozostałe będą o ukochanej dyscyplinie Wink

punkt się zdobywa po przebiegnięciu danego zawodnika przez wszystkie bazy, coś w jak przy grze w palanta Wink miotacz rzuca, pałkarz odbija i biegnie do tej bazy do której tylko da radę dobiec. mecz trwa 9 rund. jedna runda to cykl w którym zarówno jedna drużyna jak i druga jest na stanowisku z którego odbija się piłkę. do zmiany na stanowisku dochodzi po outach, strike'ach i ball'ach.
nieco to wszystko skomplikowane, ale jak już się ogarnie to całkiem przyjemnie Wink
Hehe, u nas w Polsce baseball jest nawet popularny, ale nie chodzi tu wcale o dyscyplinę sportową Smile

A swoją drogą, niedawno usunięto tę dyscyplinę z programu olimpijskiego, w Londynie już tego sportu nie było.
To sport dla „amerykańców”.
Oni lubią takie „badziewia”
Nic się nie dzieje więc można wcinać hamburgery, czy popcorn.
Kogo tam interesuje mecz. Najważniejsza jest zabawa, żarcie , picie itp.
Oglądam czasem te mecze ale nigdy nie przyszło mi do głowy, aby poznać zasady.
W czasie meczu skupiam się na piciu piwa.
Grałem w to może ze 3 razy...Łapanie i odbijanie piłki na zmianę...shit
Stron: 1 2
Przekierowanie