Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: skakanka nie tylko dla bokserów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

martabzym84

Jakie waszym zdaniem są plusy i minusy ćwiczeń ze skakanką? Na pewno poprawia kondycje organizmu, ale zastanawia mnie czy raczej wyszczupla czy rozbudowuje mięśnie nóg?
Ja regularnie skaczę na skakance. Rozbudowują się dzięki temu mięśnie nóg. Bez przesady ale są one bardziej "aktywne". Tłuszczu nie posiadam więc nie wiem, czy coś to spala. Kondycja nieco na plus ale nie ma to jak zwykłe bieganie.

Skakankę jak najbardziej polecam. Poprawia się kondycja, koordynacja, wzmacniają się nogi a przez to lekko siła ciosu (ale bez przesady). Dobre ćwiczenie uzupełniające, tyle.
Jerome tłuszcz posiada każdy Wink.

Skakanka jest na wszystko. Kondycja,nogi,sylwetka. Ja skaczę codziennie na szybkościówce i bardziej to chyba trening dla moich nóg.
@Bandit
No dobrze, nie wchodźmy w takie szczegóły. Nie mam spasionych nóg aby zrzucać z nich zbędne kg. Zrozumiałeś?
Jest to znakomita forma aktywności fizycznej. Poprawia koordynację, gibkość, no i rozbudowuje mięśnie nóg. Polecam skakać do muzyki z Rocky'ego Smile
Jerome

Tak jest zrozumiałem twój przekaz.


Pakman

Ja osobiście wolę skakać do Fort Minor - Remember The Name czy do Flipsyde Happy Birthday Big Grin
Przekierowanie