Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fonfara vs Ward !?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Obiektywnie patrząc, szanse są nikłe. Po drugie sam Ward - tak mi się zdaje - nie powinien walczyć na danym etapie z takim jak Fonfara, bowiem aktualnie powinien mieć większe aspiracje, dużo większe. Andrzej powolutku wkracza do czołówki LHW, ale to nie znaczy że musi już się bić z najlepszym z niższej kategorii. Jeżeli mówimy o innych mistrzach, to np. Cloud jest do ogrania.
Nie wiem kto puścił tą plotkę, ale jest to skrajna fantastyka. Fonfara to młody bokser, który wciąż jest na początku kariery. Wciąż się uczy i nie ma jeszcze wyrobionej marki. Jego menedżerowie musieliby upaść na głowę aby pakować się w walkę z czołowa postacią P4P.
PS pisze o oficjalnej ofercie dla Fonfary od Warda
Myślę, że to prawdopodobne, tylko że raczej nie jest to oficjalna oferta, tylko zapytanie o możliwość. Tak zresztą z tekstu w PS wynika:
"Przedstawiciele jego obozu pytali, czy Fonfara nie zmierzyłby się z nim w marcu lub kwietniu. "
Najpewniej obóz Warda chce zbadać możliwości i wysyła niezobowiązujące zapytania do różnych bokserów. Jednym z nich jest Fonfara.
Walka faktycznie bez sensu.Ale myślę że z takim Natem Cleverlym Andrzej miałby całkiem spore szanse na wygraną.
Tylko pytanie kto by tą walkę zorganizował?
Stron: 1 2
Przekierowanie